Всеукраїнський фестиваль «Від Гіпаніса до Борисфена» Николаев вулиця Будівельників, 7, Очаків, Миколаївська область Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Всеукраїнський фестиваль «Від Гіпаніса до Борисфена» Бесплатное событие

22.06.2018 20:00 ~ 22:00 вулиця Будівельників, 7, Очаків, Миколаївська область 0512 375 935

З 22 червня по 3 липня 2018року в місті Очаків Миколаївської області на базі санаторію «Борисфен» відбудеться ХХIІІ Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена».

Організаторами заходу є Міністерство культури України, управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Фестиваль проводиться щороку з метою розвитку та популяризації аматорського театрального мистецтва, як унікального явища культури і національного надбання України, покращення професійної та виконавської майстерності режисерів та акторів аматорських театрів, обміну досвідом керівників колективів та учасників Фестивалю, встановлення та розвитку творчих зв’язків аматорських театрів Миколаївщини з колективами України.

Учасниками фестивалю стануть аматорські театральні колективи та студії, незалежно від їх відомчого підпорядкування – переможці обласних та регіональних театральних фестивалів та навчальних закладів культури і мистецтв. Від кожної області запрошуються до 5 колективів. Вік учасників необмежений. Колективи презентують на Фестивалі одну виставу (або закінчений уривок). Регламент виступу – 1 години.

Учасники Фестивалю беруть участь у номінаціях:

–  дитячий аматорський театр;

–  дорослий аматорський театр;

– студентський колектив, студія навчального закладу культури та мистецтв;

– молодіжний театр (студії та експериментальні театри).

Виступи учасників Фестивалю оцінюються за наступними критеріями: акторська майстерність; сценічна культура; режисура; музичне оформлення вистави; художнє оформлення вистави; створення сценічного образу.

Переможці Конкурсу визначаються окремо серед дорослих та дитячих колективів, студентських і молодіжних театрів. Журі визначає переможців Фестивалю за підсумками набраних балів окремо за кожну номінацію та присуджує І, ІІ, ІІІ місця.

Переможці Фестивалю будуть нагороджені пам’ятними сувенірами, кубками та дипломами управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Связь с организатором события
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы