Творча зустріч з поетом, музикантом, композитором  Віктором Коваленком Николаев ул. Московская, 9 Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Творча зустріч з поетом, музикантом, композитором Віктором Коваленком Бесплатное событие

20.06.2018 15:00 ~ 16:00 ул. Московская, 9 37-39-40

Творча зустріч з поетом, музикантом, композитором Віктором Коваленком

Миколаївська ОУНБ ім. О. Гмирьова запрошує усіх на свято поезії та музики – творчу зустріч з поетом, музикантом та композитором Віктором Коваленком, що відбудеться 20 червня о 15.00.

Творча діяльність Віктора Георгієвича відома як у м. Баштанка, де він постійно проживає, так і у  Миколаєві. Він – один із засновників ансамблю «Зоряний шлях» Баштанського будинку культури, дитячої шоу-студії «Небесні ластівки», клубу «Баштанські барди», поетично-мистецького клубу «Роксолана», член Національної спілки журналістів України, Спілки самодіяльних композиторів Миколаївщини, лауреат багатьох всеукраїнських та обласних музичних конкурсів, фестивалів.

Увазі учасників зустрічі буде представлена поетична книга «Зачарований промінь», на сторінках якої висвітлені погляди автора на сучасне життя, відображено теми АТО, Майдану, внутрішнього світу людини. Багато віршів автор присвятив відомим діячам Миколаївщини:  поету Д. Креміню, гумористу П. Глазовому, композиторам О. Іванову та Є.Долгову, письменнику А. Малярову та ін. Гості також ознайомляться з фотографіями із сімейного архіву В. Коваленка, переглянуть музичні відеокліпи та послухають пісні під гітару в авторському виконанні.

Связь с организатором события
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы