Прем’єра вистави «У пошуках дружби і досконалого англійського оратора» Николаев вул. Потьомкінська, 143-А Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Прем’єра вистави «У пошуках дружби і досконалого англійського оратора» Бесплатное событие

21.06.2018 15:30 ~ 17:00 вул. Потьомкінська, 143-А 24-40-41

Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького та Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського радо запрошують миколаївців на фантастичний вечір музики і комедії.

Пропонуємо прем’єру комедійної вистави англійською мовою «У пошуках дружби і досконалого англійського оратора», підготовлену студентами факультету іноземної філології Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського.

У виставі розповідається про дружбу студентів, які навчаються у звичайному університеті у Лондоні. Одного разу, друг по листуванню з Аргентини, вирішив приїхати до Лондону і відвідати своїх нових друзів. Але, після прибуття, він розуміє, що рівень його англійської мови недостатній для того, щоб впоратись з повсякденними мовними ситуаціями. Таким чином, під час вивчення англійської мови, з Хектором і його друзями відбуваються цікаві і кумедні події. У виставі багато музики, пісень, гумору та чудова акторська гра студентів англійською.

Координатори заходу – Ірина Шевченко (Миколаїв) та Луіс Переа (США).

Чекаємо всіх бажаючих на незабутньому захоплюючому дійстві 21 червня о 15:30 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького.

Вхід вільний.

 

Связь с организатором события
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы