Круглий стіл «Кадровий менеджмент в МСБ» Николаев г. Николаев, проспект Героев Сталинграда, 9, аудитория 100б Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Круглий стіл «Кадровий менеджмент в МСБ» Бесплатное событие

11.10.2018 09:30 ~ 17:30 г. Николаев, проспект Героев Сталинграда, 9, аудитория 100б 063 471 56 35


Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу всіх галузей, спеціалістів з управління персоналом, рекрутерів, керівників корпоративних університетів і департаментів навчання, професіоналів в сфері підбору, адаптації та навчання персоналу, HR-аналітиків взяти участь у засіданні Круглого столу «КАДРОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ В МСБ», який проходитиме у м. Миколаєві 11 жовтня 2018 року в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні.
Організатор круглого столу – Центр підтримки бізнесу м. Миколаїв. 
Круглий стіл «КАДРОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ В МСБ» надасть можливість обговорити впровадження сучасних технологій управління персоналом в компаніях, підвищення якості ведення бізнесу та відповідності європейським стандартам. Основні питання, які будуть розглянуті на заході: низька обізнаність фахівців з HR та управління персоналом, особливості ринку праці регіону, потреба підвищення культури ведення бізнесу. Учасники конференції матимуть унікальну нагоду зустрітися з провідними вітчизняними експертами та консультантами з питань HR-менеджменту. 
Участь у круглому столі є БЕЗКОШТОВНОЮ для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. При відборі учасників надаватиметься перевага представникам МСБ, спеціалістам з управління персоналом, рекрутерам, керівникам корпоративних університетів і департаментів навчання, професіоналам в сфері підбору, адаптації та навчання персоналу, HR-аналітикам.
Вартість участі покриває Європейський Союз в рамках ініціативи EU4Business.

Заповнити аплікаційну форму можна за посиланням: 
https://form.jotformeu.com/81904016244349
Дата проведення: 11 жовтня 2018 року 
Місце проведення: конференц-зал Reikartz Рівер Миколаїв, м. Миколаїв, вул. Спортивна, 9 
Час проведення: 10:00 – 17:00 *9:30 – 10:00 – реєстрація учасників та вітальна кава. 

Під час проведення круглого столу буде забезпечена комплексна підтримка учасників, включаючи необхідні інформаційні та довідкові матеріали, харчування. 
Програма реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.
Робочі мови круглого столу – українська та російська. 
Контактна особа: Ольга Раку, керівник освітніх програм Центру підтримки бізнесу м. Миколаїв tel.: +38 (0512) 47 84 38; +38 (068) 380 83 45 email: bsc-mykolaiv@biz.mk.ua

Связь с организатором события
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы