«Україна – душа і серце Європи!" - нова книга А.Золотухіна Николаев вул. Потьомкінська, 143-а Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

«Україна – душа і серце Європи!" - нова книга А.Золотухіна Бесплатное событие

14.09.2018 18:00 ~ 19:00 вул. Потьомкінська, 143-а 24-40-41

Шановні друзі!

14 вересня 2018 р. легендарному античному поету Гомеру виповнюється 2675 років. Відомий миколаївський громадський діяч, науковець Анатолій Іванович Золотухін видав до цієї дати свою нову книгу «Україна – душа і серце Європи! (Апокрифологія історії України)».

Зустріч з автором і книгою-присвятою відбудеться в цей день (14 вересня 2018 р.) о 18.00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143а).

В минулому році річницю з дня народження Гомера в бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відзначали презентацією дванадцяти випусків «Апокрифології історії України» А.І. Золотухіна.

Нова книга – це нульовий том багатотомного видання «Апокрифології історії України», яка є Довідником прихованих текстів першоджерел історії Античності, Християнства та Київської Русі. Суттєва відмінність від минулорічного видання цієї книги полягає в тому, що тут введені нові додаткові матеріали, розділи і головне – зроблені перші важливі висновки.

Під час зустрічі автор розповість про Миколаївську землю, яка є колискою античності та християнства, розкриє таємницю Атлантиди, познайомить з реальними біографіями кіммерійсько-скіфських творців античності – Арістея Проконесського, Клеопатри, Гомера, Ахілла, Скіфа, Анахарсіса, наведе певні факти з біографії Ісуса Христа та засновників культури Київської Русі Іларіона-Никона Великого і Кирила Туровського – автора «Слова о полку Ігоревім».

Презентація книги відбудеться в супроводі музичного дуету «МАГіА» (скрипка – Олена Підлубна, фортепіано – Андрій Каратай).

Додаткова інформація на авторському сайті А.І. Золотухіна «Гомер і Атлантида»  (http://homerandatlantis.com/?lang=UK).

Вхід вільний! Запрошуємо всіх охочих до знайомства з новою краєзнавчою книгою у форматі відкритої науково-популярної лекції з історії нашого краю. З попередніми напрацюваннями автор познайомить учасників зустрічі перед заходом біля книжкової виставки (прохання прийти заздалегідь).

 

Связь с организатором события
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы