Композитор Анна Олєйнікова презентує свою нову нотну збірку та диск Николаев вул. Потьомкінська, 143-А Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Композитор Анна Олєйнікова презентує свою нову нотну збірку та диск Бесплатное событие

11.10.2018 16:30 ~ 18:00 вул. Потьомкінська, 143-А 24-40-41

Дорогі друзі!

Запрошуємо вас 11 жовтня о 16.30 у Центральну міську бібліотеку ім. М.Л. Кропивницького на презентацію нотної збірки та диска «Волошкова країна» миколаївської поетеси та композитора Анни Олєйнікової. Нотна збірка вийшла у видавництві «Іліон» за підтримки Надії Іванової – депутата обласної ради, директора ТОВ «Золотий колос».

Анна Олєйнікова – член Національної Всеукраїнської музичної спілки, лауреат обласної культурологічної премії ім. М. Аркаса, обласного конкурсу «Джерело творчості», вчитель музики вищої категорії, член творчих об'єднань «Горицвіт», «Зоря», «Пегас», «Білій кіт». Творчий доробок композитора включає твори різних музичних жанрів: інструментальні композиції, романси, пісні для дітей та юнацтва, естрадні та бардівські пісні, хорові твори.

До нотної збірки «Волошкова країна» увійшли нові пісні Анни Олєйнікової на вірші миколаївських поетів Івана Баклицького, Володимира Шпорта, Наталії Іванової, Євгенії Левченко, поетів з інших міст України – Валентини Бзенко, Олени Войнаровської, поетів української діаспори – Світлани Іщенко, Лариси Ратич, Валентини Чайковської, а також пісні на слова нашого кобзаря Тараса Шевченка.

На презентації прозвучать пісні у виконанні як юних вокалістів, так і відомих миколаївських солістів, лауреатів міжнародних конкурсів – Ольги Дідусенко-Палій та Олександра Ященка.

Нотну збірку та диски фонограм можна буде придбати у автора.

                                           Приходьте, буде цікаво!

Связь с организатором события
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы