Виставка моделей військової техніки моделіста Олександра Блохіна Николаев вул. Потьомкінська, 143-А Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Виставка моделей військової техніки моделіста Олександра Блохіна Бесплатное событие

15.12.2018 10:00 ~ 18:30 вул. Потьомкінська, 143-А 24-40-41

Шановні друзі!

У Миколаєві в Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143–А) відкрилася масштабна виставка моделей військової техніки з приватної колекції Олександра Блохіна.

Автор вперше представляє широкому загалу свою колекцію, створену протягом 50 років копіткої натхненної роботи. Експозиція складається з більш як 150 макетів танків, самохідних артилерійських установок, бронетранспортерів, військових автомобілів, кораблів тощо. Моделі передають зовнішній вигляд і особливості кожного виду військової техніки. Усі експонати виставки виконані з точністю до міліметра, тому кожну зменшену копію можна подовгу розглядати зблизька.

Історією військової техніки та її моделюванням Олександр Петрович Блохін захоплюється з дитинства. Найбільше йому подобається бронетанкова техніка різних армій світу, а також цікавить історія флоту з давніх часів і до сучасності. Автор створює численні моделі суден і військових кораблів у різних масштабах (1:72, 1:150, 1:200, 1:350, 1:700). Основна частина колекції – понад 300 одиниць бронетехніки, відтвореної в масштабі 1:35. Беручись до справи, він використовує фахову літературу, креслення, фото та кінохроніку, спогади учасників подій, а також власний досвід військової служби та роботи в портах. Автор прагне найбільш правдиво показати процес зародження,  експлуатації, удосконалення,  тактики застосування військової техніки. Саме тому роботи Олександра Блохіна високо поціновані й знаходяться в музеях міст Ізмаїла, Одеси, Феодосії, Архангельська і в приватних колекціях.

Тепер і миколаївці отримали можливість познайомитися з унікальною колекцією моделей Олександра Блохіна. Експозиція зацікавить як і початківців у моделюванні військової техніки, так і професійних моделістів. Таке не можна пропустити!

Виставка триватиме до кінця 2018 року.

З питань проведення групових авторських екскурсій звертатися за тел. (512) 244041, 0669154364 (Ірина Володимирівна)

 

Связь с организатором события
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы