Творчий вечір художника Вадима Пустильника «Миколаїв на межі часу» Николаев вул. Потьомкінська, 143-А Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Творчий вечір художника Вадима Пустильника «Миколаїв на межі часу» Бесплатное событие

07.12.2018 16:00 ~ 17:30 вул. Потьомкінська, 143-А 24-40-41

       7 грудня 2018 року о 16.00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-А) відбудеться творчий вечір художника Вадима Пустильника «Миколаїв на межі часу».

     Вадим Михайлович Пустильник – миколаївський художник, член Всеукраїнської творчої спiлки «Спілка дизайнерів України»,  член творчого об’єднання «Прибужжя», протягом багатьох років веде активну виставкову діяльність. Його авторський стиль відомий серед шанувальників художнього мистецтва, а виставки незмінно збирають багато поціновувачів творчості.

     Під час творчої зустрічі відбудеться вернісаж виставки «Миколаїв на межі часу». Вадим Пустильник пропонує усім поглянути на Миколаїв з його точки зору, згадати втрачені місця старого міста, по-новому побачити, а іноді й відкрити для себе красу миколаївських подвір’їв, підворіть, вулиць, провулків. Хоча тема Старого Миколаєва для миколаївських митців не нова, проте Вадим Пустильник по-своєму бачить і розуміє його красу, по-своєму, іронічно, з душевною теплотою,  передає любов до знайомих з дитинства куточків.

   Шановні поціновувачі мистецтва, на вас чекає невимушене спілкування з Вадимом Пустильником та насолода від спільної  «прогулянки» Миколаєвом – містом з понад 200-літньою історією, містом, яке поступово змінюється, і деякі куточки залишаються лише в нашій пам’яті!

Связь с организатором события
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы