Запрошуємо на засідання «круглого столу» Николаев ул. Московская, 9 Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Запрошуємо на засідання «круглого столу» Бесплатное событие

12.12.2018 14:00 ~ 15:00 ул. Московская, 9 37-39-46

Запрошуємо на засідання «круглого столу»

З 10 по 14 грудня у всіх регіонах країни одинадцятий рік поспіль буде проводитися Всеукраїнський тиждень права, ініціатором якого була Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Усіх, хто вважає себе активним громадянином нашого суспільства, запрошуємо взяти участь у засіданні «круглого столу» за темою «Реалізація прав людини у сучасному українському суспільстві», що відбудеться 12 грудня о 14.00 у рамках роботи Університету правових знань.

Фахівці Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області представлять шляхи реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» в Україні, познайомлять із загальною декларацією, що вперше в історії визначила коло основних прав і свобод людини, розкриють цілі державних органів, приватних та громадських інституцій у напрямі утвердження й забезпечення прав і свобод людини.

Увазі присутніх буде запропонована виставка літератури «Права людини  – гарантія розвитку людства», що продемонструє  широкий спектр юридичної літератури з фонду бібліотеки.

Связь с организатором события
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы