Презентація книги Андрія Шинкаренка «Капсула времени Николаева» Николаев вул. Потьомкінська, 143-А Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Презентація книги Андрія Шинкаренка «Капсула времени Николаева» Бесплатное событие

12.09.2019 17:00 ~ 18:30 вул. Потьомкінська, 143-А 24-40-41

230-річчю Миколаєва присвячується!

12 вересня о 17.00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143а) відбудеться презентація книги Андрія Шинкаренка «Капсула времени Николаева».

      Це видання – дебют відомого миколаївського краєзнавця, ініціатора створення і керівника інтернету-проекту «Николаевский Базаръ» та форуму «Скамейка» Андрія Шинкаренка. Друковане краєзнавче дослідження стало результатом копіткої 15-річної праці. На сторінках книги автор представив історію Миколаєва через призму цікавих і маловідомих фактів та документів.

       На читачів очікують розповіді про миколаївські катакомби і мости, столітню історію міського трамвая, унікальні свідчення про перші дослідження водонапірної башти, а також авторський щоденник про реставрацію Турецького фонтану та багато іншого. Видання багато проілюстроване світлинами, документами з приватних колекцій та архівів. Розповідь про миколаївський трамвай А. Шинкаренко доповнив зображеннями трамвайних талонів з власної колекції краєзнавчих старожитностей.

        Книга «Капсула времени Николаева» вийшла у 2019 році у видавництві Ірини Гудим. Друк книги було завершено 21 серпня 2019 року о 13:20, разом з тим була закладена реальна капсула часу (послання нащадкам) представниками інтернет-проекту «Николаевский Базаръ» і міським головою Олександром Сєнкевичем на Соборній площі Миколаєва.

Запрошуємо всіх кому цікава історія рідного міста та не байдужа його доля!

До зустрічі з цікавим оповідачем!

Связь с организатором события
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы