Набір учасниць до Жіночого кар’єрного клубу «Вікно до успіху» Николаев ул. Московская, 9 Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Набір учасниць до Жіночого кар’єрного клубу «Вікно до успіху» Бесплатное событие

05.12.2019 10:00 ~ 19:00 ул. Московская, 9 37-34-92

Набір учасниць до Жіночого карєрного клубу «Вікно до успіху»

Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека та центр «Вікно в Америку» проводять набір групи молодих та активних жінок та дівчат для участі у засіданнях Жіночого кар’єрного клубу «Вікно до успіху». Це програма професійного розвитку жінок, натхненна Ранією Андерсон, авторкою книги «Мене не спинити». Ранія Андерсон – провідний експерт та тренер світового рівня з кар’єрного зростання жінок-підприємців у країнах, що розвиваються, та  країнах з перехідною економікою.

Якщо ви :

  •  бажаєте стати частиною ком’юніті натхненних жінок;
  •  прагнете  отримати нові знання;
  •  бажаєте розвинути навички, що приведуть вас до успіху в особистому та професійному житті, – приєднуйтеся до нас у ролі учасниць клубу.

Учасниці клубу з грудня 2019 р. по червень 2020 р. відвідуватимуть щомісячні зустрічі, під час яких будуть самостійно читати, разом з професійним фасилітатором обговорювати та потім застосовувати поради з книги Ранії Андерсон «Мене не спинити» для досягнення особистого та професійного успіху. Всі учасниці будуть безкоштовно забезпечені книгами Ранії Андерсон та робочим зошитом. Робоча мова клубу – українська. Участь у даній програмі безкоштовна.

Кількість місць у групі обмежена. Попередній запис для участі у програмі  – до 5 грудня 2019 р. за телефоном: +38 068 941 2016. Також ви можете заповнити онлайн-анкету за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1OMrxgVjRN1Ut4FQh3R4L5dWONgmgvLY9UrS2cufwEFE/edit

Поспішайте змінити своє життя на краще разом з нами!

 

Связь с организатором события
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы


Еще интересные афиши:

Получайте подборку лучших мероприятий на неделю вперед