Навчальний практикум "Енергоефективність у промисловості" Николаев г. Николаев, проспект Героев Сталинграда, 9, аудитория 100б Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Навчальний практикум "Енергоефективність у промисловості" Бесплатное событие

18.12.2017 09:00 ~ 18:00 г. Николаев, проспект Героев Сталинграда, 9, аудитория 100б 063 471 56 35

Запрошуємо інженерів, експертів, консультантів з енергоефективності та енергозбереження пройти 4-денний навчальний практикум «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У ПРОМИСЛОВОСТІ. БАЗОВИЙ РІВЕНЬ», який відбудеться 18-21 грудня у м. Миколаїв. Тренінг проходить за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business. 
Це унікальна можливість для консультантів та топ-менеджерів, які мають безпосередній вплив на прийняття рішень щодо зміни політики роботи підприємств/організацій у сфері енергозбереження! Вперше, протягом чотирьох днів, з 18 по 21 грудня 2017 року, у м. Миколаєві, чотири фахівці провідної міжнародної консалтингової та інженерної компанії «LDK Consultants Engineers and Planners», – Костас Теофілактос, Томас Філіппу, Астгін Пасоян та Олександр Овдієнко проведуть спеціально розроблений інтенсивний навчальний практикум, спрямований на підвищення стандартів реалізованих проектів з енергоефективності. 
В рамках навчального практикуму бізнес-консультанти зможуть посилити свої знання з енергетичних систем та комунальних послуг, когенерації; дослідити основні елементи консалтингового процесу та управління циклом проекту; оцінити та розрахувати викиди парникових газів, провести енергоаудит (методологія, процес та звітність); оцінити капітальні інвестиції та проаналізувати їх витрати, а також визначити витрати ідентифікованих заходів з енергоефективності. 
Проходження інтенсиву допоможе учасникам покращити знання з енергоефективних технологій та дозволить визначити найактуальніші рішення для своїх клієнтів/підприємств. ОСОБЛИВИЙ БОНУС – менторські сесії впродовж 2-х місяців після проходження тренінгу!!! 
Кількість місць обмежена: всього 15 консультантів зможуть підвищити свій рівень кваліфікації!!! Реєстрація вже відкрита за посиланням!!! Детальніше про курс та тренера читайте в анонсі https://goo.gl/4waoj3 
Плата за проходження тренінгу «ПРОМИСЛОВА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ», з врахуванням часткової компенсації вартості донором, складає 2230 грн. У вартість тренінгу входять роздаткові навчальні матеріали, кава-паузи та обіди, а також персональні консультації/менторські сесії впродовж 2-х місяців після проходження тренінгу. 
Протягом 4-х днів тренінгу учасникам тренінгової програми буде забезпечено синхронний переклад. Для того, щоб 
зареєструватись на тренінг, необхідно до 12 грудня включно заповнити онлайн- заявку: https://form.jotformeu.com/73177608833363. 
Відібраним учасникам тренінгу буде надіслане запрошення електронною поштою. 
Дата проведення: 18-21 грудня 2017 року. 
Місце проведення: конференц-зал Reikartz Рівер Миколаїв, адреса: м. Миколаїв, вул. Спортивна, 9. 
За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту bsc-mykolaiv@biz.mk.ua або телефонуйте за номерами: +38 (0512) 47 84 38; +38 (068) 380 83 45
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы