Запрошуємо на публічні дебати! Николаев ул. Московская, 9 Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Запрошуємо на публічні дебати! Бесплатное событие

07.12.2017 15:00 ~ 16:30 ул. Московская, 9 0634957944

Європейський суд з прав людини – постійно діючий міжнародний судовий орган, заснований Радою Європи з метою захисту громадян її держав-членів, виявлення порушень Європейської конвенції про захист прав людини та основоположних свобод у країнах, що її підписали та перевірки дотримання державами прав і гарантій їх забезпечення, передбачених цією конвенцією. У 2017 р. виповнилось 20 років як в Україні набула чинності Європейська конвенція про захист прав людини.

Напередодні Всеукраїнського тижня права, що буде десятий рік поспіль проводитися в Україні, відділ документів з гуманітарних наук запрошує на публічні дебати «Рішення Європейського суду на теренах України: проблеми реалізації», що відбудуться 7 грудня о 15.00 у рамках роботи Університету правових знань.

Фахівці Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області висвітлять шляхи виконання рішень Європейського суду з прав людини в Україні, нададуть роз’яснення щодо компенсаційних виплат, визначених Європейським судом, розкриють проблеми відновлення порушених прав громадян, ознайомлять із судовими органами, що наділені повноваженнями прийняття судових рішень.

 
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы