Творча зустріч з миколаївським художником Людвигом Дечем Николаев вул. Потьомкінська 143-а Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Творча зустріч з миколаївським художником Людвигом Дечем Бесплатное событие

13.01.2018 13:00 ~ 14:00 вул. Потьомкінська 143-а 24-40-41

          13 січня 2018 року о 13.00 в Центральній міській бібліотеці відбудеться творча зустріч з миколаївським художником Людвигом Дечем та знайомство з експозицією виставки «Людвіг Деч. Пори року».

          Людвіг Деч (Леонід Миколайович Деркач) народився на Хмельниччині у 1936 році. Працював художником по світлу у театрах України. У Миколаєві працював у Миколаївському обласному українському музично-драматичному театрі (нині – Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії) та Миколаївському обласному театрі ляльок.

          З 1950 року почав малювати, самостійно опановуючи секрети різних технік живопису. Серед улюблених матеріалів – пастель, олійні фарби, темпера. Віддає перевагу пейзажу.

          Виставка «Людвіг Деч. Пори року» експонується в бібліотеці з початку грудня 2017 року. В експозиції 36 робіт різних років створення, переважно це – пейзажі. Теми краєвидів різноманітні – Карпатські гори і миколаївські околиці, Чукотка і Сполучені Штати Америки.    

           Під час творчої зустрічі Людвіг Деч розповість про свої пошуки в мистецтві, проведе міні-екскурсію для усіх охочих, поділиться планами на майбутнє.

           Запрошуємо усіх шанувальників мистецтва, краси природи до теплої розмови за чашкою запашного чаю!

Связь с организатором события
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы