Уникальные выставки в музее имени Василия Верещагина 🎨 Николаев ул. Большая Морская, 47 Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Уникальные выставки в музее имени Василия Верещагина 🎨 Платное событие

17.02.2018 10:00 ~ 19:00 ул. Большая Морская, 47 37-23-53

Николаевский областной художественный музей
им. В.В. Верещагина
 

Приглашает на такие выставки:

Виставка «Нео-каліграфія», представлена у межах року Японії в Україні.  На виставці представлені твори  RAIRYU (Богдана Пархоменка), молодого українського каліграфа,  який  постійно проживає в Японії і докладає зусиль для популяризації японської культури в Україні.  RAIRYU присвятив свою виставку пам’яті вчителя, видатного японського каліграфа Морімото Рюсеки, твори якого експонували у музеї декілька років тому. 

 У творах, які експонуються, поєднуються майстерність та інноваційні дизайнерські ідеї, які наближають сучасну  японську каліграфію до європейського глядача. Це не абстракція, а реальні слова, виконані у креативному стилі із заснуванням оригінальних  матеріалів  та авторської техніки оформлення. 

 

Край, мій рідний край

Художник в своїй творчості керується принципом, що митець має бути мандрівником в минуле, літописцем сьогодення та провидцем майбутнього. В експозиції представлено більше 80 робіт, серед яких переважно пейзажі. М.Д. Штомпель на більшості полотен зобразив свою малу Батьківщину – Нову Одесу та Миколаївську область. Правдиво і поетично митець передав красу рідної йому природи, зображуючи пейзажі Новопетрівського та Ковалівки, краєвиди на Бузі та Гнилому Єланці. В останні кілька років художник почав малювати ліси, гаї, парки та сади, якими багатий здавалось би степовий край. Особливу цінність таким творам додає той факт, що зображені ландшафти зникли через лісові пожежі та господарську забудову і існують тепер лише на полотнах художника та в пам’яті очевидців.

 

Постоянная экспозиция Николаевского областного художественного музея им. В.В. Верещагина.

Стоимость билета на выставку взрослый 20 грн. детский 10 грн. Экскурсионная путёвка для группы до 15 чел.: взрослый - 30 грн; детский - 15 грн.
Каждый вторник с пенсионным удостоверением можно бесплатно посетить основную экспозицию, где квалифицированный экскурсовод может провести обзорную или тематическую экскурсию. 
Услуги экскурсовода в этом случае тоже бесплатные.

 

Музей находиться по адресу: ул. Большая Морская, 47

Телефон 37-23-53

Режим работы:

Вторник - Четверг 9:00 до 18:00

Пятница - Воскресенье с 10:00 до 19:00

Понедельник, Среда - выходной.
Поделитесь афишей с друзьями: