"Дві жінки, дві сестри, дві різні долі..." Николаев вул. Потьомкінська 143-а Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

"Дві жінки, дві сестри, дві різні долі..." Бесплатное событие

16.02.2018 15:00 ~ 16:30 вул. Потьомкінська 143-а 24-40-41

16 лютого 2018 року о 15.00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л Кропивницького відбудеться презентація творчості сестер-поетес Галини Запорожченко та Надії Бойко «Дві жінки, дві сестри, дві різні долі...».

Поетеси родом з Прикарпаття, де зростали, дорослішали, навчалися, виплекані любов’ю батьків і магічною силою рідної землі. Саме там і написали свої перші віршовані рядки. Звідти вирушили у доросле життя.

Галина Запорожченко отримала філологічну освіту, переїхала на Південь до Миколаєва. Потяг до художнього слова вилився в написання поезій. У 2017 році вийшла перша самостійна книга «Крізь роки-літа». Цьому передувала участь авторки у численних поетичних збірках та антологіях.

Надія Бойко, за освітою інженер, повністю пов’язала своє життя з письменництвом та містом Львовом. Авторка – член Української асоціації письменників, дипломант всеукраїнських літературних конкурсів. Її творча біографія нараховує три власні поетичні збірки,  публікації в альманахах, часописах, на поетичних сайтах.

Гостей вечора чекає зустріч з мисткинями, які черпають творчий потенціал із духовного джерела свого роду, із нерозривного зв’язку із рідним краєм. На презентації ви не тільки зможете почути щемливу українську поезію,  але й у родинній атмосфері поспілкуватись з поетесами. Арт-компонентом зустрічі стане виставка декоративно-прикладної творчості авторок та членів їхньої родини.

Связь с организатором события
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы