Презентація книги Валерія Бабича «Властелины океанов» Николаев вул. Потьомкінська 143-а Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Презентація книги Валерія Бабича «Властелины океанов» Бесплатное событие

16.02.2018 16:00 ~ 17:30 вул. Потьомкінська 143-а 24-40-41

16 лютого о 16:00 Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького запрошує містян на презентацію нової книги відомого миколаївського публіциста, члена Національного союзу журналістів України, інженера-суднобудівника Валерія Бабича «Властелины океанов».

Ця книга створена у форматі фотоальбому і є продовженням попередніх книг Валерія Васильовича «Наши авианосцы» и «Город святого Николая и его авианосцы». В основі видання – експозиція світлин, яка розміщувалася в 2014-2015 роках в Музеї суднобудування і флоту Миколаєва і була присвячена протистоянню радянського і американського флотів другої половини ХХ століття. За відгуками відвідувачів виставка була ексклюзивною, яка не має аналогів. Вперше були зібрані разом унікальні фото авіаносців Радянського Союзу та Сполучених Штатів Америки. Такою ж ексклюзивною має стати і книга.

Під час презентації на вас чекає невимушена атмосфера спілкування з Валерієм Васильовичем, знайомство з його творчою і громадською діяльністю, музичні етюди від автора та інші приємні сюрпризи.

 

Связь с организатором события
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы