Презентація книги Нати Гриценко «Тінь на порозі» Николаев вул. Потьомкінська 143-а Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Презентація книги Нати Гриценко «Тінь на порозі» Бесплатное событие

14.03.2018 17:00 ~ 18:30 вул. Потьомкінська 143-а 24-40-41

У світі і в Україні спостерігається бум на фантастичні твори. Популярність книг сучасних фантастів Ніла Ґеймана та Джорджа Мартіна упевнено це доводять. Але до сих пір нечасто на полицях книгарень можна знайти фентезі, made in Ukraine.

14 березня о 17.00 Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького разом з Літературною агенцією «Acris» запрошує на презентацію-знайомство з дебютною книгою молодої української письменниці Нати Гриценко «Тінь на порозі».

Ната Гриценко – письменниця, педагог, музичний критик, музикознавець. Цікавиться аналітичною психологією, етнографією, контркультурою, коміксовою та кіноестетикою. Опікується тематичним порталом «Khatacomb» і власним гуртом «Casa Ukrania».

Повість “Тінь на порозі” написана у жанрі міське фентезі, яке у формі захоплюючої пригодницької історії порушує важливі світоглядні питання. Все своє життя Томаш вчився ховатися від проблем — і саме тому вони навалювалися на нього одна за одною. Втеча з дому, самотність і страхітливі марення наяву — куди, здавалося б, гірше? Але, виявляється, виснажливі видіння — не душевний розлад, а рідкісна сила, що дає владу над людьми. Сила, якою хочуть скористатися інші. Щоб урятуватися самому й захистити близьких, Томашеві доведеться швидко опанувати нові здібності, подолати страх і навчитися довіряти почуттям. А ще — зустрітися з найлютішим ворогом, правдою про себе і власне минуле…

Чекаємо на всіх поціновувачів фентезі, пригод та глибинної психології!

 

Связь с организатором события
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы