Бібліотека запрошує долучитися до редагування Вікіпедії! Николаев ул. Московская, 9 Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Бібліотека запрошує долучитися до редагування Вікіпедії! Бесплатное событие

19.03.2018 09:00 ~ 18:00 ул. Московская, 9 0634957944

Бібліотека запрошує долучитися до редагування Вікіпедії!

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова запрошує науковців, викладачів, краєзнавців, студентів, а також усіх бажаючих взяти участь у конкурсі «Культурна спадщина та видатні постаті краю», організатором якого виступає громадська організація «Вікімедіа Україна» за підтримки Української бібліотечної асоціації та Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації.

Метою заходу є залучення відвідувачів бібліотек до редагування та наповнення знаннями, що накопичуються та зберігаються у бібліотеках, найпопулярнішої електронної енциклопедії – Вікіпедії.

Конкурс передбачає відкрите змагання з написання енциклопедичних статей. Основна тема – об’єкти культурної спадщини українських етнічних територій: визначні місця, споруди, комплекси, їхні частини, пов’язані з ними рухомі предмети; природні об’єкти, природно-антропогенні або створені людиною об’єкти незалежно від стану збереженості, а також значущі особи.

Переможці визначатимуться у таких номінаціях:

«Найкраща Вікістаття». Критеріями відбору є якість доданої статті (інформативність, об’єктивність інформації, чи розповідає стаття про регіон); джерельна база статті (які посилання має стаття і яка їхня якість); часовий критерій (стаття має бути додана виключно з 19 по 25 березня 2018 р.). За цією номінацією буде обрано до 10 найкращих статей.

«Найкраща поліпшена Вікістаття». Будуть нагороджені п’ять користувачів, які додали найбільший обсяг нового контенту в рамках конкурсу до вже наявних (створених) статей у Вікіпедії.

За підсумками конкурсу переможці отримають сертифікати інтернет-магазинів та дипломи. Активні учасники конкурсу отримають дипломи і сувеніри з логотипом Вікіпедії.

Конкурс триватиме з 19 до 25 березня  2018 р.

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова готова надати консультації та допомогти у розміщенні статей у Вікіпедії. За довідками звертайтеся за тел.: 37-34-92.

Запрошуємо до участі!

Связь с организатором события
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы