"ВІТРИЛА УКРАЇНИ" (фотовиставка кращих конкурсних робіт) Николаев ул.Адмиральская, 4 Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

"ВІТРИЛА УКРАЇНИ" (фотовиставка кращих конкурсних робіт) Бесплатное событие

18.04.2018 16:00 ~ 17:00 ул.Адмиральская, 4 37-85-99

 

18 квітня 2018 року о 16.00 у Музеї суднобудування та флоту

відкривається виставка «ВІТРИЛА УКРАЇНИ» -

кращі роботи учасників ІІІ Всеукраїнського конкурсу яхтової фотографії

 

 

Третій відкритий всеукраїнський фотоконкурс «Вітрила України» проходив у кінці 2017 року в Одесі за підтримки Національного союзу фотохудожників України. У ньому брали участь професійні фотографи та аматори, які закохані в море та парус. При відборі робіт на конкурс перевагу мали світлини, відзняті в акваторіях України.

На розсуд журі надійшли фотографії авторів з Одеси, Миколаєва, Дніпра та Києва у номінаціях «Спорт», «Пейзаж», «Жанр/Портрет», «Етюди» й «Українські яхтсмени на зарубіжних регатах».

Миколаїв було представлено світлинами Василя Саннікова, Дмитра Удовицького, Андрія Сливи та Тетяни Кубишкіної. На виставці у музеї суднобудування та флоту представлено 69 кращих конкурсних робіт.

Серед переможців конкурсу – миколаївські фотохудожники - аматори Дмитро Удовицький і Василь Санніков. У номінаціях «Аматор / Спорт» та «Аматор / Жанр» Дмитро Удовицький посів другі місця за світлини «Вдалий фініш» і «Нагорода яхтсмена». Василь Санніков розділив Друге місце у номінації «Аматор / Спорт» з Дмитром Удовицьким. Його робота «Перегони класу 470» також привернула увагу журі конкурсу.

Виставка організована за сприяння Калинчева Павла Кузьмича – голови  Громадської  організації «Дитячо - студентський спортивний вітрильний клуб «Гіпаніс»,  заслуженного тренера України. Організатори виставки сподіваються, що виставка отримає позитивні відгуки миколаївських фотохудожників,  відвідувачів музею та приверне увагу до розвитку парусного спорту у нашому місті.

Виставка працюватиме з 18 квітня до  кінця травня 2018 р. кожного дня з 9.30 до 17.30, крім понеділка та останнього дня кожного місяця (санітарний день).

Вартість вхідного квитка на виставку: 2,00 грн.  (для дітей) і 5,00 грн. (для дорослих).

 

Наша адреса: вул. Адміральська, 4.

Телефони для довідок: 37-85-99; 37-85-98; 37-86-37

E-mail: muzeysudostroenie@gmail.com   
Поделитесь афишей с друзьями: