Регіональна акція «FotoKрай: Миколаївщина в об’єктиві» Николаев ул. Московская, 9 Напомнить
Напомнить: Добавить в google календарь

Регіональна акція «FotoKрай: Миколаївщина в об’єктиві» Бесплатное событие

18.05.2018 00:00 ~ 00:30 ул. Московская, 9 0634957944

Регіональна акція «FotoKрай: Миколаївщина в об’єктиві»

2018 рік у Європі проголошено Роком культурної спадщини, в Україні – Роком відновлення і реставрації культурної спадщини України. Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека прагне продемонструвати багатство культурної спадщини нашої області, пробудити інтерес громадськості до її вивчення та проводить Регіональну акцію «FotoKрай: Миколаївщина в об’єктиві».

Для того, щоб стати учасником акції, необхідно зробити фотографію об’єкта культурної спадщини, що знаходиться у вашому селі, селищі, місті або належить вашій родині.

У вересні 2018 р. усі роботи, що відповідатимуть вимогам, візьмуть участь у головному заході акції – Регіональній виставці фотографій, відкриття якої відбудеться одночасно в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці та центральних районних бібліотеках всієї області.

Протягом жовтня найкращі фотографії також демонструватимуться у рамках тематичних тижнів на базі обласної наукової бібліотеки, де проводитимуться краєзнавчі уроки та екскурсії для тих, хто бажає розширити свої знання про рідний край та його історико-культурне надбання.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у Регіональній акції «FotoKрай: Миколаївщина в об’єктиві».

Детальні умови у спільноті акції https://www.facebook.com/groups/foto.mykolayiv

Связь с организатором события
Поделитесь афишей с друзьями:Отзывы