Полная версия сайта...

Унікальні виставки в музеї імені В. В. Верещагіна

- 14.06.2018 09:00 -
- ул. Большая Морская, 47 -
- 37-23-53 -
Миколаївський обласний художній музей
ім. В.В. Верещагіна
 

Запрошує на такі виставки:

«Персональна виставка живопису Михайла Озерного з нагоди його 80-річчя»

Михайло Іванович Озерний постійний учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок. Його твори зберігаються в музеях та приватних колекціях України, за кордоном. М.І. Озерний багатогранна, талановита і дуже працьовита людина. Його внесок у розвиток образотворчого мистецтва високо оцінений державою. У 1981 році  був удостоєний Державної премії ім. Т.Г. Шевченка.  У 2008 році – отримав звання  заслуженого діяча мистецтв  України. 

І хоча митець розпочинав свою діяльність в галузі  прикладного  мистецтва, займався керамікою, та вже багато років він надає перевагу живопису. Художник звертається до різник жанрів, але перевагу віддає пейзажу, а в ньому пейзажу рідної України, тих місць де народився і пройшли його дитинство та юність;  де живе і працює; які відвідував протягом свого життя. Це живописні краєвиди,   на яких відображені всі пори року та різні часи доби.  

Виставка вже п’ята персональна виставка митця, що проводиться в художньому музеї ім. В.В. Верещагіна, і її можна вважати виставкою-звітом. На ній буде представлено близько 100  живописних творів, які  переважно створені в останні роки і експонуються вперше.      

«Западноевропейское искусство»

Отдельной экспозицией представлено искусство западноевропейских художников XVII - начала XX веков. Художники Западной Европы внесли в свои произведения много жизненной правдивости и выразительности, овладели законами воздушной перспективы, расширили и углубили приемы построения композиции, привнесли много нового в изобразительное искусство, как со стороны развития живописной техники, так и дальнейшей разработке различных жанров в искусстве.

В экспозиции также находятся образцы декоративно-прикладного искусства Европы XVIII-XIX веков. Среди них привлекают внимание произведения наибольших фарфоровых мануфактур. Выполнены они в тех же стилевых направлениях, что и изобразительное искусство этого периода.

 

Постійна експозиція Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна.

Вартість квитка на виставку: дорослий 20 грн., дитячий 10 грн. Екскурсійна путівка для групи до 15 осіб: для дорослих - 30 грн; для дітей - 15 грн.
Кожен вівторок з пенсійним посвідченням можна безкоштовно відвідати основну експозицію, де кваліфікований екскурсовод може провести оглядову або тематичну екскурсію. 
Послуги екскурсовода в цьому випадку теж безкоштовні.

 

Музей знаходиться за адресою: вул. Велика Морска, 47

Телефон 37-23-53

Режим работы:

Вівторок, Четвер з 9:00 до 18:00

П'ятниця - Неділя з 10:00 до 19:00

Понеділок, Середа - вихідний.