Полная версия сайта...

Всеукраїнський фестиваль гумору та сатири «Усмішки Глазового»

- 26.06.2018 16:00 -
- вулиця Будівельників, 7, Очаків, Миколаївська область -
- 0512 375 935 -

З 26 червня по 2 липня 2018 року в курортному місті Очаків Миколаївської області на березі Чорного моря відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс гумору та сатири «Усмішки Глазового».

Організаторами заходу є Міністерство культури України,  управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Фестиваль проводиться щороку з метою розвитку та популяризації розмовного жанру, на кращих творчих здобутках світової та української літератури, зокрема видатного поета-гумориста Павла Глазового, виявлення нових обдарованих виконавців і авторів, які працюють у жанрі гумору і сатири, підвищення професійної майстерності виконавців.

У конкурсі приймуть участь переможці обласних та регіональних фестивалів розмовного жанру. Вік учасників необмежений.

Конкурсна програма учасників складається з двох творів.

Виступи виконавців проводяться у таких номінаціях:

«Читці» – один твір П.П. Глазового, другий за власним вибором (пародія, сатира, гумор, конферанс тощо).

«Співаний гумор» – один пісенний твір на слова П.П. Глазового, другий за власним вибором.

«Автори-виконавці» – один твір П.П. Глазового, другий - авторський.

«Танцювальний гумор» – хореографічна картинка за творами П.П Глазового.

Виступи учасників Конкурсу оцінюються  за кожним критерієм: оригінальність трактування літературного тексту; художня виразність та глибина розкриття змісту творів; виконавська майстерність (артистичність); сценічна культура; режисура номеру(костюм, використання технічних засобів, якість музичного оформлення,  реквізит тощо.

Переможці Фестивалю будуть нагороджені пам’ятними сувенірами, кубками та дипломами управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.