18.02.2018 | Город

Громадський бюджет Миколаєва 2018 

В Миколаєві продовжується голосування Громадського бюджету, який дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. До участі у голосуванні допущено 76 проектів: 43 великих та 33 малих. Кожен миколаївець може віддати свій голос за два проекти – великий та малий відповідно.
Переглянути і проголосувати можна проекти міста https://mykolaiv-budget.e-dem.in.ua/#/
 
Є можливість проголосувати не тільки в електронному вигляді, а і у паперовому вигляді – у пункті голосування, розміщеному в холі Департаменту надання адміністративних послуг міської ради (вул. Адміральська, 20, 3 під’їзд, з понеділка по четвер 09:00 - 17:00, у п’ятницю - суботу 09:00-16:00).
 
Пред’явіть документи, що засвідчують особу, отримайте бланк для голосування (обов’язково з підписом відповідальної особи) і зробіть свій вибір.  Право голосувати мають громадяни, які зареєстровані та проживають у Миколаєві.
 
Детально як прийняти участь в онлайн голосуванні за проект https://www.youtube.com/watch?v=H0cJLEaQjZ8 (Ощадбанк, Приват24, Електронний цифровий підпис).
 
Онлайн-трансляція з пункту голосування https://www.youtube.com/watch?v=plEfxrkjOSw
 

громадський бюджет 2018 николаев

 

 

 


Поделитесь с друзьями: