Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

«Під сузір`ям Тельця» + інші заходи

16 Тра (Чт)
до 23 Тра
14:00

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

16. 05. 2024 р. о 14 годині Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна до 110 – річчя заснування музею запрошує миколаївців та гостей міста на відкриття виставки «Під сузір`ям Тельця».
До уваги шанованої публіки будуть представлені роботи миколаївських художників, які народилися у квітні та травні – Олександр Данилович Покосенко, Серафіма Федорівна Сєнкевич,
Михайло Олексійович Ряснянський,
Лариса Олександрівна Мандрикова,
Сергій Миколайович Кручинін,
Рустам Євнанович Мірзоєв.
Що об’єднує цих художників? По – перше
любов до свого краю, свого міста, до мистецтва,
по – друге загальний знак Зодіаку – Телець. А хто такі тельці? Тельці – це шляхетні та незалежні люди, які відрізняються неймовірною працелюбністю, сталістю та завзятістю.
За допомогою пензлів та фарб, наші герої у своїх творах передавали свої почуття, фантазії, думки і навіть спосіб життя.
А життя кожного їх складне, часом драматичне, але освітлене творчістю і бажанням творити.
У цьому ви переконаєтесь, побувавши на виставці «Під сузір`ям Тельця».
Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна на хвилі мистецтва, яке не тьмяніє з роками.
До міжнародного дня музеїв – щорічного свята музейної справи, яке відзначається 18 травня, для вас, друзі, Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна підготував цілу низку різноманітних цікавих заходів:
16. 05. 2024 р. о 14 годині миколаївці та гості міста запрошуються на відкриття виставки «Під сузір`ям Тельця», на якій гості музею зможуть побачити картини миколаївських художників, які народилися у квітні та травні – Олександр Данилович Покосенко,
Серафіма Федорівна Сєнкевич,
Михайло Олексійович Ряснянський,
Лариса Олександрівна Мандрикова,
Сергій Миколайович Кручинін,
Рустам Євнанович Мірзоєв.
17. 05. 2024 р. о 12 годині художній музей запрошує усіх на мандрівку старим Миколаєвом за творами Олександра Даниловича Покосенка.
Завідувачка науково – освітнього відділу Ганна Ігорівна Макушина проведе вас тими старовинними місцями Миколаєва, які збереглися на полотнах літописця міста Олександра Даниловича Покосенка у їхньому первозданному вигляді.
18. 05. 2024 р. о 12 годині спеціально для вас, друзі, у стінах музею відбудеться майстер – клас у техниці «акварель», на якому Любов Олексіївна Запісочна навчить вас основним прийомам малювання акварельними фарбами краєвидів, які передають різний стан погоди.
Ви зможете відпочити від буденного поспіху та турбот, а участь у культурних заходах музею допоможе вам усвідомити щось нове і навчитися бачити світ красиво.
Як бачите, друзі, нудьгувати вам зовсім ніколи, якщо ви будете разом із художнім музеєм.
Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна на хвилі мистецтва, яке сприяє культурному обміну, збагаченню культур та розвитку взаєморозуміння, а також співпраці та миру між людьми.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши