Шановні миколаївці та гості міста! Даний сайт зараз на рекоснтрукціі, ви можете бачити Миколаївські афіші тут — ukraina.events/mykolaiv

Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Історія / Розвиток

На цій сторінці будуть відображатися оновлення та зміни функціоналу порталу

Ідея сайту Миколаївської афіші зародилася у 2018 році, так як важко було знайти цікаві заходи, відстежувати їх в одному місці та бути завжди в курсі. Але вже тоді у місті заходів було дуже багато. Так, є безліч відомих, розкручених сайтів по афішах, але всі вони відображають великі комерційні заходи, але невеликі, безкоштовні афіші завжди в тіні і ніде не освітлені.

Так, 2018 року з’явився сайт афішу city-afisha.com. За короткий проміжок часу він став дуже популярним, так як давав місту саме те, чого не було — висвітлення невеликих та безкоштовних заходів, а також безкоштовне додавання заходів організаторами.

Сайт швидко розвивався в тому числі і в технічному плані, регулярно додавали нові функції та можливості, наприклад конструктор бізнес сторінок «Нано сайти». Складність супроводу та розвитку у своїй постійно зростали. Було введено символічну оплату для комерційних заходів, але це не рятувало і сайт став відставати у технічному плані.

Після невеликої паузи було вирішено створити новий сайт, на сучасному движку, який має можливість гнучкого та функціонального розширення, а також супроводу.

Відкриття сайту відбулося о 01/01/2022.

У планах, щоб це був не просто сайт — афіша, а повноцінний Миколаївський сайт, з корисною та потрібною інформацією.