Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

1,2 млрд грн на відновлення системи водопостачання💦в Миколаєві

💰💦З державного бюджету України спрямують субвенцію у розмірі 1,2 млрд грн на відновлення системи водопостачання в Миколаєві.”

На сьогодні вже підтверджено, що ця субвенція буде виділена, – прокоментував директор МКП “Миколаївводоканал” Борис Дуденко в ефірі ТРК “МАРТ”. Він пояснив, що кошти надійдуть до обласного бюджету й реалізуватиме проєкт з реконструкції мереж Миколаївська обласна військова адміністрація: “Ми передаємо права замовника, але з нашого боку буде вестись технічний нагляд щодо якості і термінів робіт, відповідності державним будівельним нормам”.

Для розробки проєктно-кошторисної документації з бюджету громади міста передають субвенцію до обласного бюджету. 9 березня Миколаївська міська рада прийняла відповідне рішення.Зараз йдеться приблизно про 12 проєктів. “Обрано найбільш важливі ділянки водогону, що відповідають за величезний обсяг постачання води. Їх реконструкція дозволить забезпечити сталу роботу системи. Після проектування зможу більш детально розповісти про ділянки, які відновлюватимуть та які мікрорайони будуть задіяні”, – каже Борис Дуденко. Обсяг робіт дуже великий, тож посадовець сподівається, що програму продовжать і на 2024 рік.

Джерело: https://mkrada.gov.ua/news/18241.html

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter