Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Про сайт "Сіти-Афіша"

Зміст

Про проект

Щодня у Миколаєві та області проводяться десятки заходів. Через відсутність єдиного інформаційного ресурсу більшість миколаївців та гостей міста втрачають багато цікавих заходів. Миколаїв: майбутні події

Проект city-afisha – це унікальний проект міста Миколаєва, який покликаний вирішити проблему поінформованості городян. Проект охоплює максимальну кількість подій та заходів у Миколаєві.
На даний момент ми висвітлюємо події та заходи міста Миколаєва у наступних рубриках:

Особливості проекту

Якщо ви пошукайте сайти афіш в Україні, в тому числі в Миколаєві, то ви побачите, що афіші пропонують в основному комерційні заходи – концерти, бізнес, кіно і т.д. Але в місті дуже багато невеликих та безкоштовних заходів, які ніде не висвітлюються та які дуже цікаві. Ми намагаємось публікувати саме такі афіші та запрошувати організаторів.

Кожен може додати свою афішу:

1. Додати всю необхідну інформацію про майбутню подію, скориставшись сайтом через особистий кабінет.

Телеграм бот який завчасно нагадає про події, та в якому зручно передивлятись анонси  – t.me/city_afisha_mk_bot

Історія проекту та цілі

Ідея сайту миколаївської афіші зародилася у 2015 році, так як важко було знайти цікаві заходи, відстежувати їх в одному місці та бути завжди в курсі. Але вже тоді у місті заходів було дуже багато. Так, є безліч відомих, розкручених сайтів по афішах, але всі вони відображають великі комерційні заходи, але невеликі, безкоштовні афіші завжди в тіні і ніде не освітлені.

Так, 2015 року з’явився сайт афішу city-afisha.com. За короткий проміжок часу він став дуже популярним, так як давав місту саме те, чого не було – висвітлення невеликих та безкоштовних заходів, а також безкоштовне додавання заходів організаторами.

Сайт швидко розвивався в тому числі і в технічному плані, регулярно додавали нові функції та можливості, наприклад конструктор бізнес сторінок “Нано сайти”. Складність супроводу та розвитку сайту постійно зростали. Було введено символічну оплату для комерційних заходів, але це не рятувало і сайт став відставати у технічному плані.

Після невеликої паузи було вирішено створити новий сайт, на сучасному движку, який має можливість гнучкого та функціонального розширення, а також супроводу.

Відкриття сайту відбулося о 01/02/2022. У планах, щоб це був не просто сайт – афіша, а повноцінний Миколаївський сайт – портал, з корисною та потрібною інформацією.

Допомога

Проект створюється, розвивається та підтримується групою ентузіастів, які люблять своє місто Миколаїв. Незважаючи на те, що додавання комерційних афіш платне, цей дохід не покриває витрати на оренду обладнання та вкладеного часу.
Ви можете підтримати проект будь-яким доступним для Вас способом

Sponsor news:

  • No items