Шановні миколаївці та гості міста! Даний сайт зараз на рекоснтрукціі, ви можете бачити Миколаївські афіші тут – ukraina.events/mykolaiv

Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Про сайт "Сити-Афіша"

Зміст

Про проект

Щодня у Миколаєві та області проводяться десятки заходів. Через відсутність єдиного інформаційного ресурсу більшість миколаївців та гостей міста втрачають багато цікавих заходів.

Проект city-afisha – це унікальний проект міста Миколаєва, який покликаний вирішити проблему поінформованості городян. Проект охоплює максимальну кількість подій та заходів у Миколаєві.
На даний момент ми висвітлюємо події та заходи міста Миколаєва у наступних рубриках:

 

Особливості проекту

Зручною особливістю сайту є те, що відвідувач (зареєстрований користувач) може відзначити рубрики, що його цікавлять, і при наступних відвідуваннях сайту будуть відображатися події тільки з цих рубрик. – поки що приховати

Кожен може додати свою афішу:

1. Додати всю необхідну інформацію про майбутню подію, скориставшись сайтом через особистий кабінет.

Телеграм бот який завчасно нагадає про події, та в якому зручно передивлятись анонси  – t.me/ukraina_events_bot

Історія проекту та цілі

Ідея сайту Миколаївської афіші зародилася у 2018 році, так як важко було знайти цікаві заходи, відстежувати їх в одному місці та бути завжди в курсі. Але вже тоді у місті заходів було дуже багато. Так, є безліч відомих, розкручених сайтів по афішах, але всі вони відображають великі комерційні заходи, але невеликі, безкоштовні афіші завжди в тіні і ніде не освітлені.

Так, 2018 року з’явився сайт афішу city-afisha.com. За короткий проміжок часу він став дуже популярним, так як давав місту саме те, чого не було – висвітлення невеликих та безкоштовних заходів, а також безкоштовне додавання заходів організаторами.

Сайт швидко розвивався в тому числі і в технічному плані, регулярно додавали нові функції та можливості, наприклад конструктор бізнес сторінок “Нано сайти”. Складність супроводу та розвитку у своїй постійно зростали. Було введено символічну оплату для комерційних заходів, але це не рятувало і сайт став відставати у технічному плані.

Після невеликої паузи було вирішено створити новий сайт, на сучасному движку, який має можливість гнучкого та функціонального розширення, а також супроводу.

Відкриття сайту відбулося о 01/01/2022. У планах, щоб це був не просто сайт – афіша, а повноцінний Миколаївський сайт, з корисною та потрібною інформацією.

Допомога

Проект створюється, розвивається та підтримується групою ентузіастів, які люблять своє місто Миколаїв. Незважаючи на те, що додавання комерційних афіш платне, цей дохід не покриває витрати на оренду обладнання та вкладеного часу.
Ви можете підтримати проект будь-яким доступним для Вас способом