Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

«Агов, це вже занадто» – США намагалися перешкодити Україні вбити начальника генштабу РФ – NYT

«Агов, це вже занадто» – США намагалися перешкодити Україні вбити начальника генштабу РФ – NYT

Если Вас интересуют: грузоперевозки в Николаеве – рекомендуем именно этого перевозчика.

Сполучені Штати намагалися перешкодити Україні вбити главу Генштабу РФ Валерія Герасимова під час його візиту в зону бойових дій в Україні.

Про це йдеться в розслідуванні The New York Times про війну Путіна в Україні.

Американські чиновники дізналися, що генерал Валерій Герасимов планував поїздку на передову, але приховали цю інформацію від українців, побоюючись, що замах на його життя може призвести до війни між США та Росією, пише видання.

Проте українська сторона все ж дізналася про поїздку. Після внутрішніх дебатів Вашингтон зробив екстрений крок, попросивши Україну припинити атаку.

«Ми сказали їм не робити цього», — сказав високопоставлений чиновник США. «Ми сказали: «Гей, це занадто». Повідомлення надійшло занадто пізно. Українські військові повідомили американцям, що вже атакували позиції генерала. За словами офіційних осіб, під час удару загинули десятки росіян, але серед загиблих немає генерала Герасимова.

Після цього російські воєначальники скоротили виїзди на фронт.

28 квітня українські журналісти зі своїх джерел повідомили, що Герасимов прибув до Ізюма, щоб особисто командувати окупаційними військами РФ.

Деякі українські діячі та блогери, зокрема екс-міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, заявили, що ЗСУ атакували польовий штаб командування російських військ під Ізюмом, коли там перебував Герасимов. Нібито серйозно поранений начальник російського Генштабу.

Однак джерела “Української правди” в розвідці цю інформацію не підтвердили.

1 травня “Українська правда” зі своїх джерел в українській розвідці підтвердила від’їзд Герасимова з Білгорода.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/12/374487/ej-eto-slishkom-ssha-pytalis-pomeshat-ukraine-ubit-nachalnika-genshtaba-rf-nyt/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter