Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Бібліотека ім.М.Л. Кропивницького долучається до всеукраїнського мовного проєкту «Єдині»

Бібліотека ім.М.Л. Кропивницького долучається до всеукраїнського мовного проєкту «Єдині»

Незабаром бібліотекарі Центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького спільно з активними миколаївськими мовознавцями долучаться до участі у всеукраїнському мовному проєкті «Єдині». Він спрямований на підтримку усіх, хто переходить на українську мову.

Протягом 28 днів учасники щодня отримуватимуть завдання та навчальні матеріали, які допоможуть їм подолати мовний бар`єр. Паралельно організатори передбачили вебінари та розмовні клуби.

Кому буде корисно взяти участь у проєкті «Єдині»:

  • усім, хто хоче говорити українською, але досі не зміг наважитися;
  • людям, які шукають однодумців для впевненого переходу на рідну мову;
  • батькам, які прагнуть говорити зі своїми дітьми українською мовою;
  • тим, хто працює у сфері послуг тощо, де важливо знати українську мову.

Додатково учасники проєкту отримають поради, які допоможуть перейти на українську мову у щоденному, побутовому спілкуванні, їх навчать техніці запам`ятовування складних слів та словосполучень, наголосів в українській мові, вправам для розвитку мовлення.
Проєкт «Єдині» стартував наприкінці квітня й реалізується за підтримки уповноваженого із захисту державної мови Тараса Креміня та Ініціативи «Навчай українською». З того часу разом з «Єдині» на українську мову перейшли 15 тисяч людей. Ідейні натхненники проєкту поставили перед собою амбітну мету допомогти 1 млн громадян перейти на українську мову вже до кінця поточного року.
Для того, щоб стати учасником проєкту, необхідно залишити свої контакти у гугл-формі: https://docs.google.com/forms/d/1pfua5OZAEn

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter