Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

“Буде біда” – жителі Корабельного району обурені недбалістю працівників “Миколаївводоканалу”

“Буде біда” – жителі Корабельного району обурені недбалістю працівників “Миколаївводоканалу”

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

“Ми обурені недбалим ставленням водоканалу до мешканців, а саме: – розкоп. Торгова вул, потім «тяп-ляп» його поховали, і це м’яко кажучи. Є відкриті місця пластикових труб: буде мороз – буде біда. Колодязь розбитий і занедбаний. І так вже більше місяця. Коли доведуть справу до кінця, не зрозуміло » – написав до редакції «Корабельов.Інфо» житель Корабельного району міста. Сергій А.надіславши відповідні фотографії з вашої вулиці.

«А далі по нашій вулиці, метрів 60-100 від об’їзної, теж є капець (друга трійка фото). Та й по вулиці немає проїзду, це взагалі … Ніхто навіть не ворухнеться, сусіди два тижні тому з горем наполовину додзвонилися до водоканалу, але результат очевидний»– додав обурений чоловік у розмові 4 листопада.

Нагадаємо, у вересні повідомлялося:
“Пінна вечірка”: на вулиці Торговій через черговий прорив підтопило будинки

І таких скарг, що надходять від жителів Корабельного району на працівників “Миколаевводоканала” – достатньо.

«Вже тиждень, жителі провулок Баркасний – без води. Котлован розкопаний і закинутий, роботи майже не ведуться. На моє запитання до робітника (який стояв і просто дивився), коли з’явиться вода в крані, він відповідає: через тиждень !!! Накопичилася брудна білизна (брат в лікарні) – мені не до сміху! Хтось відповість на запитання: «То коли чекати хоч води?», – написали 4 листопада до нашої редакції. Лариса Г.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/368215/budet-beda-zhiteli-korabelnogo-rajona-vozmushheny-halatnostju-rabotnikov-nikolaevvodokanala/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter