Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Cправжній буккросинг-фест у дитячому містечку «Казка»

Сьогодні у дитячому містечку «Казка» відбувся справжній буккросинг-фест. У символічний для світової літератури день, на честь майстрів художнього слова Сервантеса і Шекспіра, а також видатного українського письменника Івана Франка, в різних куточках дитячого містечка працювали тематичні арт-майданчики.

Cправжній буккросинг-фест у дитячому містечку «Казка»

«Казка» стала справжньою ареною середньовічних боїв, в яких демонстрували свою вправність лицарі клубу історичної реконструкції «Грифон». На іншому майданчику до творчості відомого українського письменника Івана Франка звучали мелодії української народної пісні.

Діти мали змогу відвідати майстра аква-гриму та підібрати собі будь-який цікавий та незвичайний образ. Можна було і особисто поспілкуватись з письменником на «Письменницькій лавці».

Все містечко «Казка» було облаштовано буккросинг-зупинками, де кожний городянин мав змогу обрати собі книгу до душі. 

Cправжній буккросинг-фест у дитячому містечку «Казка»

Даний захід проходив в рамках ХІV виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга». Хочеться додати, що 23 квітня сповнене цікавих дат і подій. Цей день увійшов в історію як Всесвітній день книги та авторського права та День англійської мови.

Свято англійської мови – дуже молоде свято, тому що вперше його відзначали тільки в 2010 році. Датою святкування став день народження Вільяма Шекспіра — великого англійського поета, письменника, самого знаменитого драматурга світу. З-під пера Шекспіра вийшло п'ять поем, 10 хронік, 11 трагедій, 17 комедій і 154 сонета. З цієї нагоди ми запропонували миколаївцям приєднатись до фото-акції «Book-фест», метою якої є популяризація книги та читання. Дені Дідро колись сказав: «Коли людина припиняє читати, вона перестає мислити.». Ну як із цим не погодитись?

Cправжній буккросинг-фест у дитячому містечку «Казка»

 

Первоисточник публикации 

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter