Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Cправжній буккросинг-фест у дитячому містечку «Казка»

Сьогодні у дитячому містечку «Казка» відбувся справжній буккросинг-фест. У символічний для світової літератури день, на честь майстрів художнього слова Сервантеса і Шекспіра, а також видатного українського письменника Івана Франка, в різних куточках дитячого містечка працювали тематичні арт-майданчики.

«Казка» стала справжньою ареною середньовічних боїв, в яких демонстрували свою вправність лицарі клубу історичної реконструкції «Грифон». На іншому майданчику до творчості відомого українського письменника Івана Франка звучали мелодії української народної пісні.

Діти мали змогу відвідати майстра аква-гриму та підібрати собі будь-який цікавий та незвичайний образ. Можна було і особисто поспілкуватись з письменником на «Письменницькій лавці».

Все містечко «Казка» було облаштовано буккросинг-зупинками, де кожний городянин мав змогу обрати собі книгу до душі. 

Даний захід проходив в рамках ХІV виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга». Хочеться додати, що 23 квітня сповнене цікавих дат і подій. Цей день увійшов в історію як Всесвітній день книги та авторського права та День англійської мови.

Свято англійської мови – дуже молоде свято, тому що вперше його відзначали тільки в 2010 році. Датою святкування став день народження Вільяма Шекспіра — великого англійського поета, письменника, самого знаменитого драматурга світу. З-під пера Шекспіра вийшло п'ять поем, 10 хронік, 11 трагедій, 17 комедій і 154 сонета. З цієї нагоди ми запропонували миколаївцям приєднатись до фото-акції «Book-фест», метою якої є популяризація книги та читання. Дені Дідро колись сказав: «Коли людина припиняє читати, вона перестає мислити.». Ну як із цим не погодитись?

 

Первоисточник публикации 

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter