Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Деревозахисна грунтовка Pinotex Base

Відвідавши наш інтернет-магазин, вам надається можливість з вигідною економією для бюджету замовити онлайн біоцидну захисну ґрунтовку Pinotex Base, що поставляється до нас безпосередньо з заводу виробника. Саме відсутність послуг посередників, позитивним чином позначається на якості та ефективності унікального складу, а також його вартості, яка далека від захмарних цифр.

Завдяки унікальній формулі і присутності в складі різнопланових компонентів, деревозахисна грунтовка успішно застосовується для вирішення широкого спектру різнопланових завдань:

 • Знезаражування. Більшість сортів деревини чутливі до руйнівного впливу вологи, що провокує розвиток грибка та цвілі, які в свою чергу погіршують презентабельність матеріалу і скорочують його термін служби. Присутні в грунтовці біоциди з антисептичним впливом, проникаючи в глибокі структури натурального матеріалу перешкоджають розвитку гниття.
 • Поліпшення міцнісних характеристик. Склад сприяє зміцненню поверхневого шару деревини, так як перешкоджає розшаруванню волокон, що особливо актуальні при роботі з підлоговими покриттями, сходовими конструкціями, а також садовими меблями, що знаходяться під відкритим небом.
 • Економія витрати декоративних складів для фінішної обробки. Натуральна деревина схильна до вбирання різних речовин. Грунтовка для дерева Pinotex Base заповнює собою мікропори матеріалу і формує на поверхні гладку плівку, що скорочує проникнення ЛФМ в глибокі структури деревини.
 • Збереження природної естетики деревини. Засіб перешкоджає виділенню з волокон натурального матеріалу природного барвника-таніну, який проявляється у вигляді плям, що погіршують презентабельний вигляд поверхні.
 • Здатність надавати поверхні привабливу фактуру і підкреслювати насиченість лакофарбових складів.

Резюмуючи вищевикладене, можна з упевненістю стверджувати, що грунтувальний склад надає робочій поверхні додаткову міцність, знижує вразливість до вбирання вологи, захищає від руйнівного впливу з боку біологічних факторів та продовжує термін служби деревини.

Сфера застосування і характерні особливості

Розглянута деревозахисна грунтовка, що містить розчинник, являє собою готовий до використання консервант, який добре себе зарекомендував на практиці при експлуатації, як на господарсько-побутовому, так і промисловому рівні. Завдяки своїм властивостям Pinotex Base купити який можна у нас, не виходячи з дому, оформивши заявку онлайн, рекомендований для нанесення як на пиляні, так і стругані дерев'яні основи, присутні в наступних конструкціях:

 • дерев'яні споруди;
 • сарай;
 • фасад;
 • тераса;
 • садові меблі;
 • будь-які різновиди огорож.

Категорично не рекомендується використовувати склад для нанесення на поверхню з ознаками ураження грибковими інфекціями або активності комах-шкідників.

Незважаючи на те, що Pinotex Base ціна якого та детальний опис характеристик прикріплені до товарної картки, володіє хорошим показником адгезії з робочою поверхнею. Для досягнення найкращого результату необхідно:

 1. очистити від пилу та жирових плям, а також старої фарби;
 2. ретельно висушити.

Скористатися послугами нашого інтернет-магазину можуть не тільки жителі Києва, але і вся Україна, так як географія нашої діяльності поширюється на всю країну, шляхом обслуговування цільової аудиторії популярними транспортно-логістичними компаніями, що виконують доставку замовлення.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter