Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Хочеш жити в кращій країні? Не обирай навмання

Напередодні виборів перед кожним виборцем постає питання кому віддати свій голос. На жаль сьогодні не всі знають наскільки це важливо. Насправді ж важливий голос кожного з нас. Тому якщо ви не задоволені владою, то в цьому частково варто шукати власну вену.

Можливо ви підтримали не того кандидата. Зазвичай це відбувається через відсутність достовірної інформації про діяльність політичних партій та їх представників. Політична сфера є чимось складним і загадковим для населення тому голосування проводиться на основі якісної реклами та піару проведених партіям.

Як це можна змінити

Громадське об'єднання «ЧЕСНО» прагне до зміни даної виборчої системи. Активісти стверджують що перш ніж вирушати на виборчу дільницю варто дізнатися якомога більше інформації про кандидата, якого ви маєте намір підтримувати.

Вони відзначають що найбільш важливим є не те які добрі справи він зробив за час передвиборчої кампанії. Необхідно переконатися що за особистістю якій ви віддаєте свій голос немає порушень порядку і дисципліни. Так як все інше є не більше ніж само рекламою.

Більшість дій, які здійснюють політичні лідери, проводяться тільки під час передвиборчої кампанії що має не особливо вагомий внесок для нашої держави. Більш важливо визначити чи не перебуває особистість в списках корупціонерів, не було в даного лідера підозри в інших злочинах.

Де отримати інформацію

Команда «ЧЕСНО» пропонує відвідати найбільший в інтернет мережі ресурс на якому зібрана інформація про політичні партії і їх учасників. Даний ресурс робить політичну сферу більш прозорою для населення. Він надає максимальну кількість інформації як про фінансування партій так і про те в яких скандалах вони були замішані.

Активісти впевнені що таким чином вдасться викорінити з влади не щирих діячів. Якщо ви підтримуєте цю ідею, то легко можете допомогти команді «ЧЕСНО». Щоб їх праці не були марними, перш ніж вирушати на виборчу дільницю перевірте свого кандидата в списках порушників закону. Віддаючи голос партії, переконайтеся що в її склад входять гідні люди.

Завдяки команді «ЧЕСНО» вам не потрібно переглядати всі ЗМІ і губитися у здогадках чи правдиву інформацію вони надають користувачам. Відвідавши незалежній сайт, ви отримаєте повний обсяг необхідної інформації про діячів. Ця інформація може стати доволі корисною при голосуванні і підтримці політичних партій.

 

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter