Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Кім розповів, скільки води на добу споживає зараз Миколаїв

Кім розповів, скільки води на добу споживає зараз Миколаїв

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

Сьогодні миколаївці споживають близько 90 тисяч кубометрів технічної води на добу через централізоване водопостачання, а також 2 тисячі кубометрів питної води, яка забезпечується фільтрацією та спеціальними установками. Про це на брифінгу повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

«Вода в місті є, вона технічна в кранах, на жаль. Вода питна через фільтри та установки, її у нас достатньо – понад 3 тисячі кубометрів на добу, а місто споживає близько 2 тисяч. Якщо говорити про відновлення питної води в кранах, то, на жаль, щоденно споживається близько 90 тисяч кубометрів на добу, а зараз технології цього забезпечити не можуть. У мирний час було 240 тис. кубометрів на добу. Тож надалі у кранах буде технічна вода.

Після того, як військові звільнять частину правого берега Дніпра, можна буде говорити про відновлення питного водопостачання», – каже Кім.

Читайте також: Росіяни навмисно підірвали вибухівкою водопровід Дніпро-Миколаїв, – розслідування BBC

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/366792/v-mirnoe-vremya-bylo-240-tysyach-kubov-kim-rasskazal-skolko-vody-v-den-potreblyajut-nikolaevcy/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter