Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Кім закликав не поспішати повертатися до Снігирівки та інших звільнених сіл Миколаївщини

Кім закликав не поспішати повертатися до Снігирівки та інших звільнених сіл Миколаївщини

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім закликав жителів Снігірівки та сіл, які раніше виїхали, які зараз звільняють захисники України, не поспішати повертатися додому, якщо вони не працівники комунальних служб та місцевої влади.

«У звільнені села не пускають ніякі групи, делегації, журналістів і так далі, тому що там є небезпека, її потрібно фільтрувати і купа всього. Не поспішайте, встигнете. Ексклюзивне право на відеозйомку тепер за Збройними Силами України. Ті люди, які раніше залишили Снігірівку та інші свої населені пункти, не поспішають повертатися. Рано. Хто працював на комунальних підприємствах і так далі, звертайтеся до своїх керівників районів, тому що ми готуємо туди повернення всього адміністративного персоналу, щоб звільнені населені пункти могли повноцінно функціонувати. Тому, хто хоче повернутися, той повинен повернутися на роботу», – сказав він у своєму відеозверненні.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/369329/kim-prizval-ne-speshit-vozvrashhatsya-v-snigirjovku-i-osvobozhdennye-sela-nikolaevshhiny/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter