Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Компания Gisolo

Компания Gisolo

Компанія Gisolo https://gisolo.com/ багато років продає і виготовляє дизайнерські чохли для телефонів. Споживачі продукції інтернет-магазину-це молоді люди і дівчата, які стежать за модою і сучасним стилем. Кожен день створюються нові проекти чохлів для телефонів і планшетів, активно вдосконалюється сервіс, генеруються нові ідеї. Цей сервіс призначений для яскравих індивідуальностей, які хочуть жити нестандартним життям.

 

Опис

Магазин Gisolo пропонує унікальні аксесуари, які розробляються художниками з усієї країни. Авторські роботи часто бувають незвичайні і естетично привабливі. На чохли можна наносити оригінальні:

  • логотип;
  • фото;
  • малюнки дітей;
  • для коханої людини.

Створення оригінально замовлення займає не більше трьох діб, втілити можна найсміливіші фантазії. Всі чохли перед відправкою проходять тестування і затверджуються замовниками.

Особливість

Поставка товару реалізується оперативно за допомогою Нової Пошти. Не потрібно ніякої передоплати, можлива також кур'єрська доставка. У будь-яку точку країни товар приходить протягом 1-3 днів. Вартість доставки становить близько 40 гривень.
Після того як товар відправляється користувачеві, він отримує на телефон відповідне СМС повідомлення. Можливе повернення Товару протягом двох тижнів, рекомендується для цього прочитати відповідні умови на сайті.

Заздалегідь можна замовити товар, навіть якщо його в наявності, як тільки він прибуває на склад, користувач, який залишив заявку, отримує відповідне повідомлення. Якщо відкрито аккаунт на сайті, то можна подивитися в якій стадії виконання знаходиться відповідне замовлення. У Тернополі можна отримає чохол за допомогою кур'єрської доставки, при собі слід мати при собі мобільний телефон і посвідчення особи. Решта локації країни всі моделі відправляються по каналах "Нової Пошти".
Оплата реалізується за допомогою банківських карт або через Термінал Приват Банку. Можлива також оплата готівкою.якщо товар доставляється за допомогою кур'єрської служби. Чохол зроблений на замовлення, може стати недорогим оригінальним подарунком. Пам'ять Про самостійно зробленому предметі може зберігатися багато десятиліть і зігрівати серця.
Якщо товар робиться під конкретне замовлення, то він не підлягає обміну (див.законодавство України Про захист прав споживачів»). Поміняти можна товар тільки в тому в разі, якщо він був відправлений помилково. У цьому випадку замовник може отримати всю грошову суму. Під терміном "помилка" мається на увазі:

1. Відправка не тієї моделі.
2. Невідповідність кольору.
3. Явний брак.

Щоб реалізувати повернення, повинен бути збережений товарний вигляд, бути присутнім також повинні відповідні документи про оплату (чек або квитанція). Залишайте заявки на порталі, задавайте черговому фахівці актуальні питання. Можливі будь-які форми розрахунків, можна також скласти оперативно калькуляцію замовлення, вислати свій ескіз за яким може бути зроблена робота.

 

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter