Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Кросівки для баскетболу від адідас та їхні види

Кросівки для баскетболу від адідас
Кросівки для баскетболу від адідас

Кросівки для баскетболу — це основа, яка приведе вас до перемоги, тому дуже важливо знайти ідеальну модель. Пошук найкращої пари може виявитися складним, і багато спортсменів уже встигли пройти шлях з проб і помилок. Але тут ми пропонуємо вам ознайомитися з багатою колекцією adidas і дізнатися кілька порад, які полегшать пошук.

Для того, щоб точно визначити бездоганний варіант, необхідно звернути увагу на такі фактори: гомілкостоп, амортизація і зчеплення. 

Дотримуючись наших підказок, кожен зможе насолодитися грою і комфортом!

Довжина гомілковостопного коміра — це один із найбільш важливих параметрів, який дає змогу підібрати взуття для певних особливостей гравців та їхніх стилів. Правильно підібрана довжина допомагає більшою мірою використовувати весь потенціал своїх навичок і здібностей!

Ключовою особливістю правильних моделей є посилений комір, який повністю закриває гомілкостоп. Його додаткова підтримка підходить для стилю центрових і форвардів, забезпечуючи захист від ударів і постійних стрибків. Головне, щоб ви могли грати довше й інтенсивніше, не турбуючись про те, що отримаєте травму!

Середній варіант також закриває щиколотку і забезпечує універсальність, баланс характеристик, що бездоганно підходять для малих форвардів і захисників-стрільців. Вони підтримують стрибок і спритність легкоатлетів, дозволяючи їм використовувати свою вибухову силу для набору очок.

А низький найкраще підходить для швидких і рухливих хлопців, яким необхідна максимальна швидкість реакції, щоб відповідати їхній маневреності.

Легкість цих снікерів надає можливість розігрувальникам і захисникам бігати по майданчику, підтримуючи напад і відбігаючи назад при переходах. Оскільки ці кросівки для баскетболу найменш навантажувальні, ви можете розраховувати на комфортне пересування в них!

Існують різні типи амортизації, і кожен з них відрізняється за призначенням

Подушка — це основа взуття, яка допомагає досягти зручної посадки та використання.

Висота подушки є вирішальним фактором, оскільки вона також визначає, наскільки високо стопа знаходиться від землі. Фіксованого рівня не існує, все залежить від уподобань. Ми рекомендуємо вибирати середню висоту, що забезпечує відчуття корту і захист від ударів.

Усе перераховане вище доступне до придбання на офіційному сайті adidas. Вдалих покупок!

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter