Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Малюнок школярки з Миколаєва переміг у конкурсі “Укрпошти” на новорічну марку

Малюнок школярки з Миколаєва переміг у конкурсі “Укрпошти” на новорічну марку

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

«Укрпошта» презентувала ескіз новорічної марки – переможцем конкурсу стала ілюстрація – «Роз’єднані війною».

Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський у своєму Telegram-каналі.

«Багато сімей сьогодні не разом, багато сімейних традицій цього року буде порушено, і багато хто зустріне цей Новий рік не під ялинкою з рідними та близькими, а з братами та сестрами під ворожим вогнем. Тому ця ілюстрація викликала більше емоцій і співпереживання», – написав Смілянський.

За його словами, автором етюду сала є учениця 11 класу з Миколаєва Валерія Михайлова. Зараз школярка за кордоном, оскільки її рідне місто під обстрілом росіян. Саме там у дівчини виникла ідея взяти участь у конкурсі.

«Глибина цієї ідеї, а також емоції самого автора, чиє рідне місто не було обстріляно лише 46 днів з початку війни, зрозумілі кожному», – сказав гендиректор «Укрпошти».

Голосування за ескіз новорічної марки тривало 3 дні. Українці обрали ілюстрацію з п’яти представлених. Голосування тривало до 4 листопада. Тепер малюнок переможця прикрасить новорічну марку «Укрпошти», але дату випуску тиражу в компанії поки не розголошують.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/368940/v-konkurse-ukrpochty-na-novogodnjuju-marku-pobedil-risunok-shkolnicy-iz-nikolaeva/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter