Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Міноборони Росії вже підготувалося до підриву “брудної бомби” і підняло сили за тривогою

Міноборони Росії вже підготувалося до підриву “брудної бомби” і підняло сили за тривогою

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

У Міноборони Росії оприлюднили наслідки застосування так званої “брудної бомби”, звинувативши Україну в підготовці до вибуху, і вже підняли сили і засоби для нібито дій в умовах “радіоактивного зараження”. Про це повідомляє російське пропагандистське інформаційне агентство РИА Новости.

“Сили та засоби перебувають у готовності до виконання завдань в умовах радіоактивного зараження”, – йдеться у повідомленні.

Прес-секретар Президента Російської Федерації Дмитро Пєсков зазначив, що справа Заходу після закликів глави Міноборони РФ Сергій Шойгувірити чи не вірити інформації про «брудну бомбу».

«Справа в тому, що їхня недовіра до інформації, яка була передана російською стороною, не означає, що загроза застосування такої брудної бомби зникає. Є загроза», – сказав він.

У Міноборони Росії розкрили сценарій застосування бомби. Кажуть, що його вибух призведе до радіоактивного забруднення території на площі до кількох тисяч квадратних метрів.

Також в оборонному відомстві РФ лякають збільшенням потоку біженців до Європи після вибуху. При цьому росіяни визнають, що після застосування «брудної бомби» їх звинуватять у «ядерному тероризмі».

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/366522/minoborony-rossii-uzhe-podgotovilos-k-podryvu-gryaznoj-bomby-i-privelo-v-gotovnost-sily/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter