Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Миколаїв проведе всеукраїнський конкурс на проекти меморіалів захисникам України

Сьогодні, 3 серпня, Департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради оголосив відкриті всеукраїнські конкурси по темам: “Меморіальний комплекс на території Центрального міського кладовища по Херсонському шосе в Інгульському районі м. Миколаєва, присвячений воїнам-захисникам України, що загинули під час збройної агресії російської федерації (твір меморіального мистецтва)” і «Меморіальний комплекс на території кладовища, обмеженого вул. Андрія Антонюка, вул. Гагаріна та пр. Богоявленським в Корабельному районі м. Миколаєва, присвяченого воїнам-захисникам України (твір меморіального мистецтва)».

Заявки на участь в конкурсі приймаються до 3 вересня 2023 р., конкурсні роботи будуть прийматися по 6 і 12 листопада включно. Переможців конкурсі планують оголосити 17 і 24 листопада, а потім провести виставки конкурсних робіт.

Переможцям Конкурсів встановлено 3 (три) премії:

Переможцям конкурсу “​Меморіальний комплекс на території Центрального міського кладовища по Херсонському шосе в Інгульському районі м. Миколаєва, присвяченого воїнам-захисникам України, що загинули під час збройної агресії російської федерації (твір меморіального мистецтва)”.

– перша премія (одна) – 60 000 (шістдесят тисяч) гривень; 
– друга премія (одна) – 45 000 (сорок п ‘ ять тисяч) гривень; 
– третя премія (одна) – 30 000 (тридцять тисяч) гривень.   

Переможцям конкурсу: “​Меморіальний комплекс на території кладовища, обмеженого вул. Андрія Антонюка, вул. Гагаріна та пр. Богоявленським в Корабельному районі м. Миколаєва, присвяченого воїнам-захисникам України (твір меморіального мистецтва)”. 

– перша премія (одна) – 40 000 (шістдесят тисяч) гривень; 
– друга премія (одна) – 30 000 (сорок тисяч) гривень; 
– третя премія (одна) – 20 000 (тридцять тисяч) гривень. 

Офіційна веб-сторінка конкурсу – за посиланням.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter