Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

На Михайлівській площі в Києві проходить фотопроект «Миколаївський фронт».

На Михайлівській площі в Києві проходить фотопроект «Миколаївський фронт».

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

5 і 6 листопада на Михайлівській площі в Києві проходить фотовиставка «Миколаїв на фронті». Світлини, які представлені на стендах, зроблені місцевими журналістами та фотографами безпосередньо з місць подій, красномовно демонструють мужність і силу миколаївців.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Олександр Пасічний.

«Шановні кияни та гості столиці! Запрошую всіх на фотовиставку «Миколаївський фронт». Він працюватиме 5 і 6 листопада на Михайлівській площі в Києві з 10.00 до 16.30. Фотопроект «Миколаїв на фронті» – це спроба через документальні світлини розповісти Україні та всьому світу про жахливу руйнацію мирного міста над Інгулом та Південним Бугом Миколаєва. З початку повномасштабної російської агресії місто не зазнавало ворожих атак лише кілька днів. В середньому щодня обласний центр зазнає нищівних обстрілів з боку агресора, входячи до трагічного списку одного з трьох найбільш обстрілюваних ворогом міст України», – йдеться у повідомленні.

Також закликала підтримати проект і Олеся Левченко.

«Місто, в якому я пережив багато щасливих хвилин, вісім місяців стримував натиск ворожої орди. Скільки кровоточить ран на його тілі, скільки переломів і садна він зазнав за ці страшні місяці війни – не злічити. Але він стоїть і стоятиме, я точно знаю», – написала Олеся Левченко.

Виставка триватиме до завтра, до 16:00.

«Миколаївці, які зараз у Києві, і всі, всі, всі обов’язково приходьте, віддаймо шану подвигу жителів нашого суворого міста-героя Миколаєва. Перемога буде за нами!» запрошує автор повідомлення.

На Михайлівській площі в Києві проходить фотопроект «Миколаївський фронт».

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/368441/na-mihajlovskoj-ploshhadi-v-kieve-prohodit-foto-proekt-nikolaev-frontovoj/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter