Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Найгірша ситуація в Миколаївській області: в Україні працює 44% базових станцій зв’язку

Найгірша ситуація в Миколаївській області: в Україні працює 44% базових станцій зв’язку

Если Вас интересуют: грузоперевозки в Николаеве – рекомендуем именно этого перевозчика.

Станом на середину дня 24 листопада по всій Україні працює лише близько 44% базових станцій, а найгірша ситуація спостерігається в Миколаївській (менше 10% базових станцій), Кіровоградській та Харківській областях (менше 20%). Про це під час брифінгу повідомив представник Держспецзв’язку. Володимир Кондрашов.

«В інших регіонах ситуація стабілізується. Близько 50% станцій смугового інтернету сьогодні з ранку працюють», – сказав Кондрашов.

Кондрашов запевнив, що фахівці працюють над відновленням комунікацій.

«Ми отримуємо відповідне телекомунікаційне обладнання від партнерів, зокрема, для відновлення зв’язку в Херсонській області», – додав він.

Також при повному знеструмленні і відсутності зв’язку Кондрашов порадив використовувати стаціонарний або стаціонарний зв’язок.

Кондрашов закликав українців дуже економно використовувати мобільний зв’язок та Інтернет, оскільки після масованих ракетних обстрілів відповідне обладнання працює на межі можливостей.

«Просимо дуже економно використовувати мобільний зв’язок та Інтернет, оскільки в умовах ракетних обстрілів та відключень електроенергії мережі працюють на межі своїх можливостей, а темпи їх відновлення будуть значно нижчими, ніж були до Російське повномасштабне вторгнення», – сказав Кондрашов.

Також при повному знеструмленні і відсутності зв’язку Кондрашов порадив використовувати стаціонарний або стаціонарний зв’язок.

Відновлення та підтримка стабільності мереж залежить від багатьох факторів, зокрема від безпекової ситуації, ситуації з електропостачанням, стану мереж та обладнання, зазначив представник Держспецзв’язку.

«Просимо громадян із розумінням поставитися до труднощів у роботі мереж. Вже сьогодні, завдяки спільній роботі низки державних органів, установ, служб, операторів мобільного зв’язку, операторів електронного зв’язку, наших міжнародних партнерів, вдалося значно збільшити кількість базових станцій мобільного зв’язку, в тому числі на територіях, які тільки що звільнено від російських загарбників», – сказав Кондрашов.

Крім того, фахівець повідомив, що триває процес забезпечення операторів електронного зв’язку альтернативними джерелами живлення, який вже налагоджено як силами самих компаній, так і завдяки міжнародній допомозі та підтримці.

«Завдяки міжнародним партнерам ми отримуємо необхідне телекомунікаційне обладнання, яке дозволяє не тільки забезпечувати зв’язок населення у разі тривалих відключень електроенергії, а й швидко відновлювати зв’язок на новоокупованих територіях України», – сказав він. підкреслив.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/371545/naihudshaya-situaciya-na-nikolaevshhine-v-ukraine-rabotaet-44-bazovyh-stancij-svyazi/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter