Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

ООН пропонує включити порт у Миколаєві до “зернової угоди”, – ЗМІ

ООН пропонує включити порт у Миколаєві до “зернової угоди”, – ЗМІ

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

Офіційні особи Організації Об’єднаних Націй оптимістично дивляться на продовження угоди щодо зерна після 22 листопада ще на рік. Також в ООН припускають, що Україна може спробувати розширити угоду, залучивши Миколаївський морський порт до зернового коридору, повідомляє Reuters.

Організація працює над продовженням угоди ще на рік і згладжуванням спільних інспекцій суден представниками ООН, Туреччини, Росії та України. Нещодавно ООН попередила, що відставання становить понад 150 кораблів.

Головний відділ допомоги ООН Мартін Гріффітс також припустив, що можна спробувати включити порт у Миколаєві в зернову угоду.

Гріффітс також прокоментував заяви Росії про те, що українське зерно відправляється по коридору не в ті країни, яким воно потрібне. За його словами, зернова угода задумувалася як комерційна, а не виключно гуманітарна операція.

«Цю угоду підписали всі люди на підставі того, що це комерційне питання. Ми б не мали таких обсягів, якби не приватне підприємство. Це знають усі – і Росія, і Україна, і Туреччина, і ми знали, що це основа роботи», – сказав він.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/367196/v-oon-predpolagajut-vkljuchenie-v-zernovoe-soglashenie-porta-v-nikolaeve-smi/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter