Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Будинок офіцерів флоту

Безкоштовна подія
до всіх пам'яток

Розклад:

Вартість:

Контакти:

ДОФ (Будинок офіцерів флоту)  сучасний

Будинок офіцерів флоту ДОФ Миколаїв
Будинок офіцерів флоту ДОФ Миколаїв

ДОФ – арт-простір під відкритим небом у Миколаєві на базі архітектурної пам’ятки (Будинок офіцерів флоту), де проходять щотижневі кінопокази, лекції та дискусії, майстер-класи та презентації, музичні концерти та поетичні виступи. Заходи відбуваються за підтримки громадських активістів, міської влади та Українського культурного фонду та реалізуються культурно-мистецькою Платформою MY ART.

За підтримки Українського культурного фонду тут заплановані щотижневі кінопокази, лекції та дискусії, майстер-класи та презентації, музичні концерти та поетичні виступи, що реалізуються культурно-мистецькою Платформою MyART.

ДОФ історія

ДОФ
ДОФ Історія

Дім офіцерів флоту в Миколаєві – ДОФ – є пам’яткою архітектури національного значення, що був побудований в 1824 році за розпорядженням О. Грейга для дозвілля морських офіцерів: тут проводилися бали, прийоми, літературні та сімейні вечори, концерти, а в бібліотеці проходили лекції та зустрічі. Довгий час це був культурний і просвітницький центр морських службовців, зібрання офіцерів під час зимування кораблів у Миколаєві. Тут була своя велика бібліотека, функціонувала музична школа, працювали класи для юнкерів. За довгі роки Будинок морських офіцерів побачив чимало письменників, музикантів та інших відомих особистостей.

З 1924 р. колишній Будинок флагманів та капітанів став Будинком культури моряків, а в післявоєнні роки (під час Другої світової війни будівля дуже постраждала і була майже повністю відбудована) — Будинком офіцерів флоту та Центром культури, відпочинку і освіти ВМС. До 2004 року Будинок офіцерів флоту перебував у власності Міністерства оборони, потім його передали у комунальну власність та він стоїть закинутий. З 2013 року були спроби привернути увагу до будівлі (організовувались культурні заходи під відкритим небом та збирались небайдужі громадями з пропозиціями почати реставрацію).

І у 2019 році силами активістів та за підтримки міської адміністрації було проведено ремонт літньої сцени та двічі на тиждень протягом червня-вересня демонструвались фільми на літньому майданчику. У 2020 році ця ініціатива була продовжена у новому форматі, зважаючи на карантинні обмеження та 2021 рік стає роком нового запуску культурних подій на літній сцені Будинку офіцерів флоту.

ДОФ Відео

YouTube player

Будинок офіцерів флоту події: