Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Дитяче містечко казка

Безкоштовна подія
до всіх пам'яток

Розклад:

Щодня: літній час - 07:00 - 22:00, зимовий час - 07:00 - 21:00

Вартість:

Вхід: безкоштовно. Картка (атракціони) - 10 грн, атракціони від 40 грн до 80 грн

Контакти:

Вулиця Декабристів, 38, Миколаїв. +38 (0512) 47-65-53; dg-skazka[at]ukr.net

Дитяче містечко «Казка» — дитячий парк розваг розташований у центрі міста Миколаєва. Являє собою територію площею 2,5 га де розміщені прогулянкові зони, атракціони, місця для вистав, ігрові майданчики, дерев`яна та кам`яна фортеці, фонтани, декоративні об`єкти. Містечко відкрито 19 травня 1982 року.

Комплекс складається з наступних елементів:

  • дерев’яна фортеця – пам’ятник мистецтва, оскільки створений ручним способом;
  • середньовічний кам’яний замок;
  • корабель “Буян” – макет першого судна, що було побудоване на Миколаївській верфі в 1790 році;
  • декоративні басейни;
  • павільйон з амфітеатром для концертів та інших культурних заходів;
  • чарівне “Лукомор’я” – карусель з вченим котом і русалкою з казок О.С. Пушкіна;
  • сонячні години і «Коник-горбоконик» – добуток скульптора Макушина Ю.А. та його дружини Макушиної І.В.

В 2009 році Дитяче містечко «Казка» було названо одним з «7 див Миколаєва».

При проектуванні і будівництві обов’язковою умовою було урахування дитячої психології, законів казки, місцевих традицій і, звичайно ж, побажання дітей. Тому первісний задум зазнав значні зміни. Спочатку планувалося лише привести до ладу парк, що примикав до площі Суднобудівників, і встановити на його території окремі казкові об’єкти, розташувати кілька ігрових майданчиків. Але проектувальники і художники, яким було доручено цю справу, побачили величезні можливості для створення в цьому місці тематичного архітектурно-художнього комплексу. Їх ідею підтримала міська влада. Був оголошений творчий конкурс на кращий проект забудови та художнього оформлення «Казки», в якому переміг архітектор В.П. Попов,

Дитяче містечко казка Миколаїв

Дитяче містечко казка Миколаїв
Дитяче містечко казка Миколаїв

Щоб дохідливо і неповторно передати атмосферу свята, надати містечку барвистого вигляду, працювали понад 30 кращих художників міста.

Творці містечка приділили велику увагу зеленому наряду «Казки». Усюди розбиті квітники, обладнані альтанки, обвиті виноградом, поставлені лавки, висаджені липи, сакури, верби, берези, сосни, акації, клени.

Підвали колишнього ринкового м’ясного павільйону спочатку передбачалося знести, проте пізніше на його місці виникла ідея побудувати амфітеатр, який тепер служить гарним місцем для дитячого відпочинку.

Дитяче містечко казка

 

Центральною композицією дитячего містечкп казка є великий корабель з вітрилами, над будівництвом якого працював колектив Чорноморського суднобудівного заводу.

Дитяче містечко казка

 

Подарунок від залізниці – справжній паровоз спочатку повинен був стати прикрасою Привокзальної площі біля старого залізничного вокзалу. Але оскільки охорони там не було, а район у вечірній час пустельний, влада побоювалася, що його просто можуть пошкодити, і вирішила встановити потяг в «Казці».

Також у парку з’явилися кам’яний замок з лицарем перед входом і кімнатою кривих дзеркал, карусель з вченим котом і русалкою, сонячний годинник, автодром, бассейн.

Дитяче містечко казка

 

«Казка» Миколаїв події: