Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Папа Римський визнав Росію загарбником України

Папа Римський визнав Росію загарбником України

Если Вас интересуют: грузоперевозки в Николаеве – рекомендуем именно этого перевозчика.

Росія напала на Україну, а українці – народ-мученик.

Про це Папа Франциск заявив в інтерв’ю журналу America, повідомляє Vatican News у понеділок, 28 листопада.

«Коли я говорю про Україну, я говорю про націю-мученика, націю-мученика. Якщо є народ-мученик, то є той, хто його мучить. Коли я говорю про Україну, я говорю про жорстокість, тому що маю багато інформації про жорстокість військ, які вторгаються. Взагалі найжорстокішими є, мабуть, ті, хто з Росії, але не належать до російської традиції, наприклад, чеченці, буряти тощо. Звичайно, нападає російська держава. Це цілком зрозуміло. Іноді намагаюся не конкретизувати, щоб не образити, а взагалі засуджувати, хоча добре відомо, кого суджу. Не обов’язково вказувати ім’я та прізвище», – сказав Франциск.

Папа Римський зазначив, що вже на другий день війни поїхав до російського посольства (при Святому Престолі). І це незвичайний жест, адже сам Папа Римський ніколи не ходить до посольства.

«І там я сказав послу передати Путіну, що я готовий поїхати за умови, що він дасть мені вікно для переговорів. Міністр закордонних справ Лавров надіслав мені офіційну відповідь, ввічливий лист, з якого я зрозумів, що наразі в цьому немає необхідності», – додав Папа.

Франциск зазначив, що ніколи не давав приводу думати, “що я прикриваю агресію”.

«Чому я не називаю Путіна? Тому що це не потрібно; це вже відомо. Однак іноді люди чіпляються за деталь. Всі знають мою позицію, з Путіним чи без нього, не називаючи його», – резюмував Глава Католицької Церкви.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/372096/papa-rimskij-priznal-rossiju-zahvatchikom-ukrainy/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter