Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Працівники швидкої допомоги в Миколаєві оголосили збір зимової гуми для автомобілів бійців ЗСУ

Працівники швидкої допомоги в Миколаєві оголосили збір зимової гуми для автомобілів бійців ЗСУ

Если Вас интересуют: грузоперевозки в Николаеве – рекомендуем именно этого перевозчика.

Працівники Миколаївського комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» не лише рятують місцевих жителів, які потребують невідкладної допомоги, а й роблять все можливе для підтримки українських воїнів, які захищають Україну від рашистів. Одним із шляхів є залучення коштів на потреби Збройних Сил України:

«Нам дуже потрібні кошти на придбання нових коліс до автомобілів для бійців ЗСУ! Наші хлопці швидко їдуть і відкидають ворога! Гума на колесах автомобіля зношується і виходить з ладу! (потрібна зимова гума). Завдяки вашій допомозі ми зможемо купити нові колеса та допомогти армії!!! Кожен з нас може зробити свій внесок! Дуже сподіваємось на вашу підтримку. Слава Україні! Переможемо ворога!!!

4790729935373761 – картка Ощадбанку (Безуханич Олег Степанович)»– йдеться в повідомленні, розміщеному в групі Facebook «Новини «Корабельов.Інфо» Миколаїв».

«Олег Безуханич дуже допомагає Збройним Силам України. Він працює у нас на станції швидкої допомоги. Дітям дуже допомагає волонтер. Все, що можна, несе з собою: їжу, сітки, намети, одяг, воду … Наші теплі дівчата в’яжуть шкарпетки … Може, люди допоможуть. Нам дуже потрібні колеса для машин. Потрібна зимова гума, акумулятори, намети та зарядні пристрої! Але коштів немає», – написала в редакцію «Корабельов.Інфо» співробітниця «швидкої допомоги» Анна.

Дивіться також: Щодня вони здійснюють подвиг: миколаївські швидкі теж герої!

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/12/374059/rabotniki-skoroj-v-nikolaeve-obyavili-sbor-na-zimnie-shiny-dlya-avto-voinov-vsu/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter