Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Проїзний можна за допомогою єдиного QR-коду

🔥КП «Миколаївелектротранс» впроваджує нові можливості для пасажирів: відтепер придбати проїзний можна за допомогою єдиного QR-коду.

👍Комунальне підприємство «Миколаївелектротранс» розпочинає тестування нової функції, що дозволить пасажирам купувати проїзні онлайн за допомогою єдиного QR-коду для користувачів усіх банків України.

Для того, щоб придбати зручний проїзний саме для вас — достатньо перейти за посиланням: https://pay.mbnk.biz/nEArEmKpvxTT. Також можна здійснити оплату безпосередньо в транспорті, відсканувавши єдиний QR-код для всіх банків України камерою телефону.

Нова функція дозволяє купувати різні види проїзних, включаючи: місячний проїзний, проїзний на 15 днів, студентський проїзний на місяць та туристичний квиток на дві доби. Нагадуємо ціни на проїзні в електротранспорті Миколаєва:

Місячний проїзний:

🔹трамвай – 360 грн;

🔹тролейбус – 360 грн;

🔹трамвай та тролейбус – 440 грн.

15-денний проїзний:

🔹трамвай – 180 грн;

🔹тролейбус – 180 грн;

🔹трамвай та тролейбус – 220 грн.

Місячний для студентів (при перевірці проїзних потрібен студентський квиток):

🔹трамвай – 200 грн;

🔹тролейбус – 200 грн;

🔹трамвай та тролейбус – 240 грн.

Туристичний квиток на дві доби: 50 грн.

Після оплати проїзного, пасажир може зберегти його в мобільному гаманці або обравши інший зручний спосіб з тих, які вам запропонує система оплати (переслати на електронну пошту, у збережених повідомленнях у WhatsApp, Telegram, Viber або в інших месенджерах).

⚠️Звертаємо додаткову увагу, що для ідентифікації власного проїзного потрібно ввести прізвище та ім’я. Також нагадуємо основні нюанси користування системою єдиного QR-коду:

➡️сканування QR-коду потрібно робити виключно через камеру мобільного телефону;

➡️якщо у вас не виходить зробити сканування камерою телефону – встановіть будь-який додаток зчитування QR-кодів, наприклад: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamma.scan;

➡️також можна здійснити необхідну оплату за посиланням: https://pay.mbnk.biz/nEArEmKpvxTT.

👏Загалом, з початку роботи нової системи оплати, понад 336 тисяч поїздок було сплачено єдиним QR-кодом для користувачів усіх банків України.

❗️Також повідомляємо, що у зв’язку з розширенням можливостей системи, оплата за проїзд в електротранспорті можлива лише з використанням єдиного QR-коду.

📞У випадку виникнення питань щодо коректності роботи системи ви завжди можете звернутися за номером телефону: (068) 813 32 65.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter