Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Причин для паніки немає, електроенергію в регіонах поступово відновлюють, – Укренерго

Причин для паніки немає, електроенергію в регіонах поступово відновлюють, – Укренерго

Если Вас интересуют: грузоперевозки в Николаеве – рекомендуем именно этого перевозчика.

Відновлення електропостачання, перерваного через масштабний ракетний удар Росії по Україні, відбувається згідно з чинними протоколами, приводів для паніки немає.

«Сьогодні стався сьомий масовий теракт на енергетичні об’єкти України. За даними ВПС, по Україні було випущено 70 ракет, з них 51 збита. На жаль, в усіх регіонах України є ураження об’єктів енергетичної інфраструктури, які призвели до аварійних відключень», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що диспетчери та інженери оператора працюють над оздоровленням постраждалих регіонів за резервними схемами. Енергетики оцінюють масштаби пошкоджень і по можливості негайно розгортають ремонтні роботи.

Також енергетиків попросили врахувати, що у зв’язку зі значними пошкодженнями, морозами та дощем зі снігом у деяких регіонах ремонт може тривати довше.

«Причинів для паніки немає. У «Укренерго» є чіткі плани та протоколи дій, які вже реалізуються», – зазначили в компанії.

Як повідомляється, в першу чергу живитимуть об’єкти критичної інфраструктури: водоканали, теплокомуненерго, лікарні, вокзали тощо. У деяких регіонах вже ведуться підключення.

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/371507/osnovanij-dlya-paniki-net-v-regionah-postepenno-vosstanavlivaetsya-svet-ukrenergo/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter